Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Soli koupelové

Aromatické koupele patří mezi nejstarší metody léčení. Počátky můžeme nalézt ve starém Babylonu, Sýrii, Persii, Egyptě, Indii a Tibetu. Ve svém důsledku tyto koupele působí komplexně na zdraví člověka. Zahrnují aromaterapii kombinovanou s reflexní terapií.

Aromaterapie je způsob, jakým můžeme příznivě ovlivnit organismus přes čichové receptory, které při rozdílných vůních aktivují postupně všechny části mozku. Přes centrální nervovou soustavu se jejich účinek přenáší do různých systémů a orgánů. Doktor Bach dokázal, že za pomoci vůní můžeme působit na nervový systém a tak měnit stav psychiky.

Reflexní terapie je druhý způsob, kterým aromatické koupele působí na organismus. Aromatické koupele aktivují kožní zóny a biologicky aktivní body na povrchu kůže. Pomocí těchto bodů dochází k ovlivnění systémů a orgánů v lidském těle. Každý orgán má svoji projekci (bod) na povrchu kůže. Pokud orgán není v pořádku, je bod na kůži velmi citlivý a při tlaku bolí. Často mívá i vyšší teplotu, než body okolní. Tyto zóny se nazývají podle objevitelů Lacharijeva a Gedy. V Tibetu a Číně má tisíciletou tradici léčení různých onemocnění pomocí biologicky aktivních bodů, kterých se na lidském těle nachází více než tisíc. Jsou propojeny s různými orgány a systémy v celém organismu. Na biologicky aktivní body můžeme působit pomocí jehliček (akupunkturou), akupresurou nebo moxováním (zahříváním). Také je velmi účinné aktivovat tyto body pomocí olejů nebo aromatických koupelí. Při použití koupelí dochází k nastolení harmonie organismu za pomoci čichových receptorů a biologicky aktivních bodů.


Bohužel oficiální medicína používá pouze minerální nebo solné koupele. Některé firmy, které vyrábějí parfémy, začaly přidávat do solných koupelí aromatické koncentráty, které jsou více či méně sestaveny na bázi chemické, čili synteticky vyrobené. Mají hezčí sytou barvu, příjemnou pronikavou vůni a škodlivě působí na organismus. Informace zdraví v sobě nesou pouze přírodní vůně bez rozpouštědel, umělých stabilizátorů, barviv a parfémů.


Pro léčebné aromatické koupele a aromaterapii můžeme používat pouze přírodní extrakty léčivých rostlin. Abychom zcela chránili léčebné účinky aromatických olejů a různých rostlinných extraktů v podobě informací, používáme při výrobě technologie a receptury získané přímo z Tibetu. Účinky jsou ještě zesílené technologií zvanou STRUKTUROVÁNÍ. Tato technika je patentována a byla vyvinuta na Sibiři skupinou léčitelů, v čele s akademikem Skvorcovem. Informace, které jsou zakódovány v léčivých rostlinách, jsou při výrobě ochráněny tibetským postupem a navíc obohaceny technologií STRUKTUROVÁNÍ, která dodává potřebnou energii všem nemocným buňkám, aby došlo k jejich obnově.


Profesor medicíny Zolotnický působil v Tibetu, kde se v klášterech učil tamní přírodní medicínu a studoval tibetské tradice. Podle těchto tradic a technologií jsme vyvinuli celou řadu různých aromatických solí, olejů a balzámů určených ke koupelím, masážím a aromaterapii . Jsou označeny názvem EPAM. Propracovali jsme také metodiku aromatických koupelí.

 

 
145
1671145167
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem