Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Balzámy

Tibetské balzámy mají ve svém složení mnoho z včelích produktů. Na základě prastarých receptur, které jsou ověřeny tisíciletou praxí asijských národů, vznikla unikátní řada Tibetských balzámů EPAM, určených k vnější aplikaci a k masážím. Je to další druh velice účinných produktů, které se aplikují na kůži. V některých případech jsou balzámy účinnější než oleje. Některé z nich se výborně hodí k masážím celého těla. Základ výrobků tvoří včelí vosk, panenský olivový olej, propolis, med a výtažky z řady léčivých rostlin. Receptury balzámů pocházejí z tibetských klášterů, které poskytl Láma Dordong svému žáku Mudr. Zolotnickému a ten B. Tichanovskému. Tajné tibetské spisy odhalují jejich stáří, které odpovídá době 600 let.

Profesor medicíny Zolotnický působil v Tibetu, kde se v klášterech učil tamní přírodní medicínu a studoval tibetské tradice. Podle těchto tradic a technologií jsme vyvinuli celou řadu různých aromatických solí, olejů a balzámů určených ke koupelím, masážím a aromaterapii . Jsou označeny názvem EPAM.

 
79
8017980
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem