Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Výborná zkušenost s jílovými obklady Epam

Dobrý den paní Cermanová, největší a nejlepší zkušenosti mám s tibetskými jílovými obklady. Obklad na žaludek mi pomohl při podráždění a zánětu slepého střeva. K tomu jsem užívala EPAM 31, který je skutečně malý všestranný zázrak. Jílový obklad na klouby a páteř mi zklidnil následky úrazu a zánět křečových žil. Do lýtka jsem se silně uhodila v obchodě o nevhodně umístěný regál. Noha začala otékat vč. nártu, byla zarudlá a horká. Strašně bolela i v klidu, natož na dotek a nebo při chůzi. Sejít ze schodů byl neskutečný problém. Na Vaši radu, milá paní Cermanová, jsem aplikovala tibetský jílový obklad na klouby a páteř. Nastala citelná úleva a po několika týdnech je stav snesitelný. Není to ještě sice úplně v pořádku, asi vzhledem ke genetickým předpokladům a s věkem horší schopnosti uzdravování, ale věřím, že se stav ještě dále zlepší.

Musím pochválit i modifikaci EPAM 96. Na ztuhlou krční páteř např. při práci u počítače skvěle účinkuje a ještě dokáže zklidnit psychiku.To jsou tedy mé zkušenosti s EPAMy -chválím a doporučuji je svým přátelům.

Nyní jsem manželovi kamarádky, který má Parkinsonovu nemoc, doporučila EPAM 1000. Budu mít velkou radost, když se dostaví zlepšení a budu Vás pak informovat. Moc Vám děkujeme a jsme Mistru Borisovi Tichanovskému nesmírně vděčni.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

M.K.