Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Konec zažívacích potíží po letitém trápení

Moje osvědčené Epamy Smekám před "Tibetskou medicínou", jejími pokračovateli prof.. R. Zolotnickým, Ak. A. V. Skvorcovem, Ing. B. Tichanovským a týmem výrobců a konzultantů Epam preparátů. Moje teta je pravděpodobně nejstarší uživatelkou těchto preparátů - letos v srpnu oslavíla 96.nerozeniny.

Několik týdnů před tím trpěla značným, vytrvalým průjmem (diag. zánět střev). Nepomáhaly léky předepsané lékaři. Proto jsem se rozhodla pro léčbu Epamem 22 podle návodu z knihy "Tajemství života" B. Tichanovského, neboť sama jsem dlouhodobým uživatelem a fandou výrobků Epam. Neuvěřitelně rychle epam zabral a průjmová záležitost se vytrácela a po 14 dnech byla teta bez problémů. Dále užívala EPam 31 na kouby, svaly a šlachy.

Kapky užívala s radostí a jejich zásluhou mohla šťastně oslavit své výročí s rodinou a hlavně se dvěma pravnoučaty.

Připojuji se rovněž s poděkováním za úspěšnou pomoc s mou léčbou osteopenie Epamem 31 a při onemocnění klíšťovou encefalitidou Epamem 1000, jehož zásluhou mělo onemocnění jen slabý průběh bez následků na CNS.

Také chci poděkovat za vysokou odbornost, moudrost a lidský přístup... ...nedám dopustit na přírodní preparáty Epam Tibetské medicíny S velkými díky a srdečností V Druhanově 10.09.2015

M. Hájková