Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

"Zachráněné" lyžování s dětmi

Zdravím, chci se podělit o svou osobní zkušenost. Byla jsem na kurzu u Borise Tichanovského na horách s oběma svými dětmi (12 a 4) a po prvním dopoledním lyžování jsem začala pociťovat rostoucí "knedlík" v krku, bolest rozlézající se po všech končetinách a musela jsem si jít lehnout. Prospala jsem celé odpoledne a večer to nebylo lepší. Tak jsem si začala zoufat: co tu budem dělat? Já s dětmi a děti se mnou? Ještě jsem je nemohla vyslat na sjezdovku samotné!

Šla jsem za Borisem a posteskla si, že asi pojedem domů, protože v tomto stavu nemohu s dětmi lyžovat. Boris mi řekl, že to je náběh na angínu a dal mi Epam 8 s mumiem ve spreji. Řekla jsem OK, tak kolik kapek si mám do krku dát?"

A on řekl: "Nejen do krku, ale i do nosu! Dávkuj si ho po hodině až dvou, 4 střiky."

A já: "Aha, ...no to teda bude nářez." Neředěný E8 je "rejžák" jen do úst a krku a teď si ho mám kapat do nosu!

No, nic jiného mi nezbývalo a s tím si šla lehnout. Před usnutím jsem si nakapala poprvé, pak během noci ještě 4x do obou dírek po 4 kapkách. Pokaždé mi vytryskly "slzy vděčnosti" a bylo to jako kdyby alespoň čtyři Machové a Šebestové se psi Jonatány řádili v celém prostoru nosohltanu a i níž v krku.

Za noc jsem musela 2x otočit peřinu, protože jsem ji propotila. Byla to náročná noc!

Ale výsledek se dostavil!

Vzbudila jsem se brzo ráno bez jakékoliv bolesti! Bez teploty, bez "klnedlíku" v krku atd. Bylo to úžasné. Tak rychlou pomoc jsem v žádném případě nečekala. Celý týden jsme si s dětmi parádně užili.

M.Č. - klientka/konzultantka