Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Odstraněná piha

Dobrý den všem.

V srpnu jsem se zúčastnila kurzu Borise Tichanovského Vnitřní cesta tělem ve Sloupu. Byly jsme s kamarádkami nejdřív překvapené, a pak, postupně, jak se nám nové informace dostávaly pod kůži, i nadšené.
Cvičíme sestavu na páteř a klouby i po návratu domů a cítíme se fajn, že jsme přebraly zodpovědnost za své tělo a nespoléháme se jen na pomoc druhých.
Chci ale napsat o své osobní zkušenosti. Už na kurzu po seznámení se s cvičením na odstranění či vyhlazení jizev, bradavic, atd. jsem začala toto cvičení praktikovat na sobě. Cítila jsem v pize brnění a začala mi usychat. Zhruba po týdnu mi odpadla. Mažu místo balzámem s mumiem a mám už jen malou jizvičku. Jsem zvědavá,co mi na to řekne kožní lékař,ke kterému mám jít v září na kontrolu.Předepsal mi totiž na ni antibiotickou mast.Pro mě je toto potvrzením,že vůle člověka je silná a hodně zmůže.Prosím o předání informace Borkovi. Žádal nás o to na kurzu.

Děkuji, zdravím všechny a přeji krásné a zdravé dny.

J. L.