Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Léčba Epamy a Borisovy terapie fungují - len..vydržať, len vydržať!

Milá Evičko,

s blížícím se koncem roku plním staré resty a ten největší (tebe) jsem si nechala nakonec.

Velice děkuji tobě i Boriskovi za vaši pomoc a radu s mým zaníceným zubem. Potěším Vás tím, že Vaše rady, (tak jako vždy) zafungovaly. Po použití čistého propolis v kombinaci s EPAM 8 a měděnými destičkami se zánět ztratil, no ale za čas se objevila další boule, kterou se mi opět podařilo vyléčit. Ale k mé smůle, se na potřetí vrátily boule obě dvě. Po snaze vyléčit i toto, jsem to nakonec vzdala a nechala zub vytrhnout. Nerada to přiznávám, ale někde jsem udělala nějakou chybku, nicméně, Vaše léčba funguje!

Ráda bych, touto cestou poděkovala za Vaši ochotu a pomoc, kterou jsi mě a mé rodině již tolikrát poskytla ty, Evičko i Borisek.

Musím Ti ještě sdělit jednu příhodu z Vašeho kurzu. Před časem mi tragicky zemřela moje drahá sestra a úplně mně to vykolejilo z běžného života, ale měsíc na to jsme přijeli k Vám na kurz. Přijela jsem jako úplná troska, ale po týdnu stráveném s Boriskem jsem odjížděla jako celistvý člověk. Nemám nejmenší tušení jak to dělá,…… ale ta obrovská láska, která zněj vyzařuje…… To je úžasné!

Z celého srdce s hlubokou úctou a láskou za všechnu pomoc DĚKUJI.

 

Vše nejlepší, hodně radosti a štěstí Vám všem

přeje I. Z. s rodinou