Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
 

Tobolky Epam očišťující při parazitech

 

Popis výrobku: Doplněk stravy

Složení: čerstvě usušený a velmi kvalitní ženšen, anýz, hřebíček, pelyněk, a měsíček nasbíraný ve volné přírodě.

Vědecké výzkumy potvrdily informaci, že se v lidském těle nachází více jak 300 druhů rozmanitých červů, kteří se liší svojí velikostí a dobou parazitující v lidském organismu, která bývá velmi dlouhá. Mluvíme o době 15 - 20 let. Paraziti nejčastěji žijí ve střevech, v játrech, plicích. Zřídka se vyskytují ve slinivce, gynekologických orgánech nebo v srdci. Když jsme červi nakaženi, způsobuje nám to řadu vážných zdravotních problémů, protože paraziti nám spotřebovávají látky důležité pro náš organismus, které naše tělo nedokáže samo vyrobit a získává je pouze potravou.

Dávkování: 4x denně 30 minut před jídlem, počet tobolek se řdí hmotností člověka - na každých 20 kg váhy se podává 1 tb (zaokrouhluje se NAHORU).Užívá 14 dní. Poté udělá přestávku 14 dní, po které následuje opětovné 14 denní užívání tobolek ve stejném režimu.

                    Příklad: Čolvěk vážící 60 kg bude brát 3 tb, 4x denně, 30 minut před jídlem. To je 12 tb na den po dobu 14 dní. Pak udělá přestávku 14 dní, kdy může podpořit očistu užíváním Zeleného jílu dle návodu. Pak pokračuje opět 14 dní s užíváním tobolek.

Ke zbavení se parazitů v našem těle stačí provést jeden tento cyklus užívání. Preventivně lze celý tento komplex užívání zopakovat nejdříve po 2 měsíční přestávce. Při očistné kúře tobolkami můžete podpořit celý proces aplikací Epamu 11,  3x denně 7 - 9 kapek do převařené, vychladlé vody.

Dostupnost Na dotaz
250 Kč
223 Kč bez DPH
Kód produktu 637
Značka Epam distribution
Webová stránka značky epam.eu/cz/online_obchod
Kategorie Tobolky k vnitřímu užívání
Položka byla vyprodána...
 

Výhoda této formy aplikace spočívá v tom, že spotřebitel necítí chuť bylinek, které může být pro někoho nepříjemné a dalším pozitivem je, že spotřebitel zkonzumuje celou bylinku a tak se do organismu dostanou všechny účinné látky dané bylinky, které se nezískají ani výluhem nebo macerací. Tobolky obsahují bylinu nebo směs bylin bez jakýchkoliv pojidel, dochucovadel, konzervantů a barviv. 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro děti do 3 let.

Velikost balení: 100 tbl.

Podmínky uchovávání: Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě.

Výrobce: EPAM sdružení, Vysoká 1020, 760 01 Zlín, Česká republika

Hmotnost 0.065 kg