Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Pravidla pro uplatnění dárkových / slevových poukazů /voucherů

Dárkové poukazy / vouchery jsou velmi oblíbené a návštěvníci našeho eshopu je rádi využívají k obdarování svých blízkých. Dárkové poukazy obvykle bývají vystaveny na pevnou částku nebo produkt nebo službu.

Slevové kódy a vouchery nabízíme občas v rámci speciálních akcí nebo individuálních nabídek. Mohou být vystaveny na konkrétní produkt / službu, pevnou částku, nebo jako procentuální sleva.

Pro všechny varianty platí následující pravidla:

  • Poukazy /vouchery mají obvykle časově omezenou platnost a po datu expirace je již nejde použít.
  • Dárkový poukaz platí na všechno zboží vyjma již zlevněného, slevový kód získaný v rámci nějaké naší specifické nabídky, se vztahuje jen na zboží, které je uvedeno ve zdrojovém materiálu, ze kterého slevový kód pochází (email, leták, banner, Borisův kurz atd.)
  • Pokud není uvedeno jinak, je sleva přenositelná a platná pro držitele poukazu = kdo s ním přijde, ten ho uplatní.
  • Pokud není uvedeno jinak, lze slevový kód uplatnit jen 1x, poté je zneplatněn.
  • Hodnotu poukazu nelze čerpat po částech, doporučujeme jej vyčerpat celý, nevyužitá část propadá.
  • Slevy se nesčítají. Na 1 nákup je možné použít 1 slevový kód.

Při potížích s uplatněním poukazu nebo kódu a rovněž v případě jakýchkoli dotazů k uvedené problematice se na nás obraťte telefonicky: +420 606 355 340 nebo emailem: marketa.czech@gmail.com.