Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Zlepšená pohyblivost ramene, po poúrazové operaci skoro nehybné a velmi bolestivé, atd.

Milá Evičko a Pepíčku,

 

zdravím vás po vánočních svátcích. Letos jsem prožila úžasné svátky. A to vše díky Borkovi a kurzům, které jsem absolvovala, můžu pomáhat svým milým lidem okolo sebe. Nejdříve přijela bývala švagrová s mým synovcem. Švagrová je po operaci ramene /po úrazu/. Má velké bolesti v rameni, ale po nepohyblivosti ruky má oteklou ruku až do prstů a ztuhlý loket. Ač tomu dříve nevěřila, že je možné si třeba reiki pomoci, nyní souhlasila, že to zkusí. Večer jsem jí léčila pomocí reiki, cítila působení a byla nadšená. Druhý den jsem pokračovala v léčbě a masírovala loket a rameno s pomocí balzámu na páteř a klouby. Celou léčbu jsem doplnila užíváním Epamu 31. Seanci reiki jsem opakovala i další den a po dobu návštěvy byla nadšena, že se dokonce po úrazu i vyspala. Dříve, když se v noci otočila na rameno, bolest ji probudila. Měla jsem doma novou energetickou přikrývku, tu jsem ji také darovala. Takže neplánované dárky způsobily velikou radost a pomoc.Ještě, že mám doma zásobu Epamů a výrobků Tibetské medicíny. V rámci jejích možností jsme cvičily Zázračný komplex, pouze část na páteř, která ji také zlobila.

Moje radost ještě neskončila. Přijela návštěva z Německa, dlouholetí přátelé. I oni po ta léta, co jezdím k Borkovi na kurzy vidí na mně změnu. O loňských vánocích jsme byli na návštěvě my v Německu. V tu dobu byla K. po operaci páteře, ale stejně se moc pohybovat nemohla. Protože věděla, že i já jsem měla dříve potíže s páteří a nyní jsem plně pohyblivá, tak se začala zajímat o moje cvičení. Něco jsem jí ukázala, ale zapamatovat si rozcvičku za chvíli není možné. Letos když přijeli, první otázka byla, zda mám DVD s rozcvičkou. A protože mám doma velkou fotku Borky s Květou Fialovou, stále se na obrázek dívala. Návštěva tedy skončila na cvičení rozcvičky, pustilo se DVD, bratr umí dobře německy, tak vysvětloval a společně jsme cvičili. Zajímají se, zda Borka nedělá kurz někde v Německu. Tak je docela možné, že využijí dovolené, jezdí také do Chorvatska. Řekla jsem termín, kdy jsme v Primoštenu a asi využijí možnosti poznat Borku osobně.

Mám radost, že znalosti, které jsem na kurzech získala, mohu takto využívat nejen pro sebe, ale i dalším lidem, kteří jsou otevřeni pro léčení alternativní medicínou, v tomto případě Tibetskou medicínou.

Děkuji, jako už mnohokráte Borkovi a všem organizátorům, nyní mým přátelům za možnost účastnit se kurzů. Získala jsem tím i mnoho přátel.

Díky :-))).

Do nového roku přeji Borkovi a všem lidem okolo něj hodně úspěchů při organizování kurzů, trpělivosti a radosti ze spokojenosti účastníků.

 

O.