Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Vivat zubnímu prášku a lymfatické masáži!

Pak bych Vám ráda sdělila první poznatek o zubním jílovém prášku, který používám neustále od jeho nafasování v Peci pod Sněžkou. I za těch pár dnů mi úplně přestaly krvácet dásně, ať si druhnu zuby jakkoli dlouho a usilovně. Vlastně si už ani nedovedu představit, že bych se snad měla někdy vrátit k pastě... i na jeho chuť už jsem si zvykla :-).

Také jsem zjistila, že vámi popisovaný přístup zdravotnických zařízení k provádění lymfodrenáží je bohužel naprosto přesný. Maminka jednoho mého kolegy má vyoperované podpažní mízní uzliny po operaci prsu a natéká jí ruka. Lékaři říkají, že by potřebovala lymfodrenážní masáž, ale není nikdo, kdo by ji prováděl. Pokusili jsme se s kolegou zapracovat na vlastní výpomoci a sestřičky nestačily zírat. Důležité je, že mamince je o něco lépe.

Pořád se ještě nemohu vzpamatovat, že nám po roce skončila škola a 14ti denní pobyt v Peci se mi nesmazatelně vryl do srdce, stále na vás všechny vzpomínám :-)
Mějte se krásně a přeji vám všem nádherný adventní čas

P. J.