Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Díky Borisovi, za Epam 8 a mumiovou sůl

Dobrý den paní Cermanová,

chci Vám moc poděkovat za Vaši pomoc při léčbě mého syna, trápily ho svědivé pupínky kvůli kterým se v noci nevyspal. Po vyšetření třemi kožními, kontrole imnulogie vč. testů na alergie, celiakii, mononukleózu, jaterní testy, krevní obraz atd. Západní medicína zjistila, že je zcela zdráv a nemá pro něj žádný lék a tak může akorát tlumit příznaky – tzn. Zyrtec, Dithiaden atp. Dávky těchto tlumících léků jsme museli hodně zvýšit, protože svědění přetrvávalo a sílilo.

Po všech těchto peripetiích jsem zavolala Vám a Vy jste nám doporučila Epam 8. Synovi jsem ho začala dávat vnitřně a mazat (každý pupínek). Zrušila jsem sprchování, koupala v soli Mumio a promazávala Lipobází. Už druhý den spal v noci klidně a pupínky zmizeli do tří týdnů.

Ještě jednou Vám děkuji za zlaté rady, zázračný Epam 8, sůl Mumio a Mistru Tichanovskému za poléčení na dálku. Moc děkujeme.

S láskou

E. Š.