Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Masky

Mezi nejzajímavější výrobky aplikující se na kůži, patří bezesporu tibetské pleťové masky a jílové obklady, které svými účinky příznivě působí nejen na pleť, ale i na vnitřní orgány. V Tibetu se těmito maskami a obklady léčí zánětlivá onemocnění kloubů, páteře a vnitřních orgánů břišní dutiny, včetně akutního zánětu slepého střeva. K dalším zajímavým účinkům patří regenerační schopnosti tibetských masek. Pokud se používají na oční víčka, tak působí příznivě na oční nemoci.

 Při aplikaci na obličej čistí pleť do hloubky, odstraňují odumřelé částečky a přebytečný tuk. Hojí zanícená místa, hnisavé puchýřky a akné. Okamžitě zlepšují barvu pleti, kůže se stává napjatou a hladkou. 

Složení masek a obkladů: léčebný jíl, výtažky léčivých rostlin, rostlinné oleje. 

Jíl, který používáme k výrobě přípravků EPAM, je velmi kvalitní. Je těžen na území České republiky z hloubky 80 metrů a na území, kde v dávných dobách sídlili keltové.

 Chemické složení: 50.6 % SiO2, 30 % Al2O3, 4 % Fe2O3, 1.06 % MgO, 0.89 % CaO, 0.84 % TiO2, 0.06 % MnO, 0.4 % Na2O, 0.8 % K2O, 0.24 % SO3, 0.3 % P2O5 a mikroelementy: Zn, Cu, Co, Cd, Se, Te, Mo.

 
76
246176246
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem