Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Silice

Silice jsou nejcharakterističtější obsahové látky léčivých rostlin a stromů. Jsou to zpravidla velice bohaté směsi nejrůznějších těkavých a obvykle vonných látek, z nichž nejčastější jsou terpeny. Silice se získávají poměrně náročnou výrobou destilací, při získání 1litru silic je zapotřebí obrovského množství syrových léčivých rostlin. Dá se říci, že silice jsou nejsilnějším komponentem, který se dá z léčivých rostlin získat.

Jako jedni z mála výrobců Vám nabízíme silice, které jsou velmi čisté bez jakýchkoliv přísad, parfemů, olejů, lihu, glycerinu atd. Jde o extra kvalitu, která se odráží v čistotě a účincích, neboť všechny našie silice - mimo pelyněk -  můžete užívat vnitřně i zevně. Kvalita silic EPAM je prověřená laboratorními testy, státem akreditovanou laboratoří.. Některé z námi nabízených silic vyhovují i přísným požadavkům Českého Lékopisu 2002 pro farmaceutické látky.

 
196
4361196436
Značky

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem