Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

kosmetika DuoLife

Kosmetika DuoLife

Značka DuoLife vyrábí čistě přírodní kosmetiku.

Výrobky DuoLife obsahují vždy kompletní, přirozeně se vyskytující organické složky, spolu s jejich biologickým pozadím. V produktech najdete výhradně přírodní složky z certifikovaných plodin a plantáží z celého světa.

Naopak v nich nikdy nenajdete geneticky modifikované ingredience (GMO), konzervanty, ani tepelně ošetřené látky. Samozřejmě bez pesticidů a herbicidů.

Produkty LAZIZAL®  (podrobnosti najdete po rozkliknutí tohoto odkazu včetně prezentačních videí)

LAZIZAL® Advanced Face Lift Set je nevšední kombinace 3 přípravků zajišťujících komplexní péči, která zabraňuje stárnutí.

Každý z těchto 3 přípravků obsahuje vysoce kvalitní složky, které poskytnou zralé kůži speciální péči na přírodní bázi. Všechny dohromady pak mají trojnásobnou sílu: působí jak zevnitř, tak zvenčí.
30 vteřin, 30 minut, 30 dnů… Pouze takovou dobu potřebujete ke své proměně, k tomu, abyste se soustředili na sebe a uviděli efekty přípravků LAZIZAL®, které vám vrátí s věkem se ztrácející krásu.
 
 
 
95
9619596
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem