Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Čaje bylinné porcované nebo sypané

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout bylinné směsi, jejichž receptury vycházejí z tibetských pramenů. Směsi jsou prověřeny desítkami let klinických pozorování v oficiálních medicínských střediscích bývalého Sovětského svazu. Vědci ze Všesvazového vědecko - naučného institutuléčivých rostlin (VILR) - botanici, agronomové, fyziologové, inženýři, chemici a lékaři mnoho let pracovali na sledování fytoterapie východních národů, především tibetské medicíny. Výsledkem je celá řada velmi precizně sestavených a efektivně působících bylinných směsí.

Z tibetské pokladnice jsme vybrali zatím 12 čajových směsí, které jsou dostupné porcované nebo sypané.

 

Chceme Vás také informovat, že tyto čajové směsi jsou vyráběny v rámci spolupráce s Projektem Integrace, spolupracující se zařízením SPMP Hvozdy – Speciálním domovem mládeže pro osoby s mentálním postižením. Tito lidé se zde učí a trénují jak praktické denní, tak i pracovní dovednosti.

 
84
8718487
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem