Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Terahertz terapie objednat si termín - kalendář

Využijte sílu terahertz (THz) světelných vln pro své zdraví a regeneraci!

Nově můžete objedan termín v našem kalendáři:

https://www.supersaas.cz/schedule/TibMedEpam/Mas%C3%A1%C5%BE

Terahertzové frekvenční spektrum rezonuje na stejné frekvenci jako optimální zdravé lidské buňky. Generuje miliony vibrací za sekundu, aktivuje zdravé a spící buňky a zároveň eliminuje nezdravé buňky a volné radikály.

Pozitivní efekt a nejčastější využití hloubkové regenerace tkání THz:

bolesti zad, svalů a kloubů 

post covid symptomy 

záněty, otoky   

kožní potíže 

lymfatický systém - detoxikace

mikrocirkulace – prokrvení do poslední kapiláry 

zrychlení matabolizmu

rehabilitace a rekonvalesence při úrazech, nemocích i po operacích 

obnova poškozených nervů

snižuje bolesti hlavy a migrény 

neurologické obtíže brnění, neuropatické projevy, karpální tunely

žlázy s vnitřní sekrecí 

oční zákaly

civilizační nemoci 

úbytek váhy

aktivace kmenových buněk 

imunita

chronická únava 

omlazení pleti

redukce vrásek a skvrn  


 
 

Aplikace Thz by nikdy neměla nahrazovat kvalitní lékařskou péči. Mnohdy ji však vhodně doplňuje a výrazně urychluje dobu rekonvalescence.

Co je Terahertz ?

THz světelné vlny se nachází mezi mikrovlnným a infra zářením (30 až 3000 µm).

Zcela bezpečné, neionizující záření.

Dále je použita energie skalárních vln, která dodává energii našim buňkám, vyrovnává tělesné systémy, posiluje tělo, proniká do životně důležitých orgánů.

 

Jak THz vlny působí ?

Tyto vlny vibrují stejnou frekvencí jako normální tělesné buňky (2 až 17 Thz).

THz vlny dokáží proniknout do těla až 20 - 30 centimetrů bez negativních účinků.

Když THz vlny pronikají do tělesných tkání, procházejí zdravými buňkami při konstantní teplotě, ale způsobují rychlejší vibraci nezdravých buněk, což zvyšuje jejich buněčnou teplotu  a tím tyto nezdravé buňky ničí.

 

Reference

Tento produkt funguje! S neuropatickou bolestí jsem žil od své nehody v roce 1998. Při práci na lešení o výšce 3 podlaží jsem se zřítil dolů a dopadl na levou stranu těla. Zlomil jsem si levou stehenní kost, levou kyčel, roztříštil jsem pánevní kost, levá žebra a utrpěl poškození vnitřních orgánů. V pánevní oblasti a žebrech mám vždy i po rehabilitaci záněty a bolesti. Po třech 40 minutových ošetřeních jednotkou terahertz nemám žádný zánět, žádné bolesti zad a moje pohyblivost se výrazně zvýšila. Opravdu nemůžu uvěřit, že něco takového může fungovat. Bolest a zánět jsou pryč. Nepoužil jsem ho už čtyři dny, ale budu provádět následná ošetření, abych si udržoval životní styl bez bolesti. Je to mnohem lepší než používat protizánětlivé léky nebo léky proti bolesti.

David Decker       

 

Po úraze ruky jsem měla poškozený nerv ulnaris a řadu let necitlivé dva prsty na ruce. Již po třetím působení přístroje terahertz se mi cit do prstů vrátil.

Martina Zářická Praha         
 
 

Po extrakci zubu moudrosti před 20 lety u mne došlo k poškození spodního úseku trojklanného nervu. Oblast jsem měla necitlivou. Již druhý den po první aplikaci jsem vnímala částečné navrácení citu do oblasti tváře a postupně se funkce nervu obnovila.

Martina Vokurková Chocová   Beroun