Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
 

Bio Moringa Oleifera Canariensis

 

Moringa prášek v nejjemnější potravinové kvalitě ze stromů Moringa oleifera Canariensis pěstovaných v Evropě  na Tenerife.

Získáte: 100 g Moringového prášku s 99% výběrem pouze listů (bez stonků) z červených a zelených moringových stromů.

Užívání: začíná se s malým množstvím “na špičku lžičky” denně, druhý den dvě “špičky lžičky” a takto  se zvyšuje užívání až do stavu cca 2-3 g denně dle konstitučního typu jednotlivce, přičemž 1g odpovídá cca 1 čajové lžičce. Tělo si postupně přivyká na velký přísun živin. Z počátku může probíhat detoxikace organismu. Je vítané přijímat část prášku ve “studeném stavu” a část v teplém jídle – při vaření, neboť teplo aktivuje jiné důležité látky. Z počátku doporučuji přijímat současně s jídlem nebo až po jídle.

Složení: Naše moringa z Tenerife obsahuje všech 20 AMINOKYSELIN!!!!

Aminokyseliny (%): Alainin 1,9, Arginin 1,93, Asparagin 0,63, Asparaginsäure 3,3, Cystein 0,2, Glutamin 3,9, Glutaminsäure 4,2, Glycin 1,42, Prolin 1,1, Tyrosin 1,1, Serin 1,5, Histidin 0,75, Isoleucin 1,47, Leucin 2,41, Lysin 1,73, Methionin 0,55, Phenylalanin 1,99, Threonin 1,48, Tryptophan 1,36, Valin 1,8

Vitamíny: A (alpha-a beta-Carotin), B, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, C, D, E, K, kyselina listová, biotin

Minerální látky: Calcium, Chlorid, Chrom, Měď, Fluor, Železo,  Mangan, Magnesium, Molybden, Fosfor, Draslík, Sodík, Selen, Síra, Zinek.

Hormon ZEATIN!! a mnoho dalších cenných látek

Žádné umělé přísady ani konzervační látky.

Syrové potraviny, veganské, bezlepkové. Doplněk stravy.

Neobsahuje žádné umělé přísady, barvy a konzervační látky.

Naše kvalita:

  • celosvětově nejlepší kvalita z Tenerife,
  • nejlepší region pro růst moringových stromů,
  • ekologické pěstování,
  • stejně  jako evropská certifikace!
  • Zpracovává se přímo jako potravina, v zabezpečných prostorách dle evropských norem.
  • Stupeň sušení je 6-7 %
  • neobsahuje žádné!! pesticidy, atd
  • Obsahuje pouze sušené listy našich červených  a zelených moringových stromů z TENERIFE
  • Obsahuje 99 % prášku pouze z moringových listů bez stonků a větviček

Každá šarže je laboratorně kontrolovaná předtím, než opustí své prostory.
100% čistý prášek Moringa oleifera z přírodního kultivace může být díky své jemné konzistenci a jeho pikantní příchuťi snadno integrován do denní stravy.
Aby bylo zajištěno, že všechny živiny jsou zachovány, je rostlinný materiál zpracován podle německého nařízení pro syrové potraviny a je cenným doplňkem moderní kuchyně, která vede při pravidelné konzumaci k hluboké revitalizaci a harmonizaci těla a mysli.

Pěstuje se bez hnojiv, sklízí se ručně a jemně, suší se při teplotě do 40 °.

Prášek můžete používat samostatně - polykat (pozor na vdechnutí) a doporučuji zapíjet teplým nápojem, v čaji, jako koření nebo přísada do”jakéhokoli” jídla..

Vhodné pro celou rodinu.

Použití:  Jednoduše nasypat do jogurtů, krémů, omáček, salátů, pizzy, polévky, koktejlů, tvarohu, nebo k použití jako přísada do pečení, ať už pro sladká či slaná jídla, atd. 

Doporučení: Můj osvědčený rcept na snídani smoothie: banán+ datle+ borůvky + lžička moringy z Tenerife. A máte zdravou a výživnou snídani. Nebo Zdravý nápoj: 1/4 lžčky prášku zalejte horkou vodou 80 stupňů, nechte 5 - 8 minut luhovat, oslaďte medem a přidejte citronoovu šťávu. Můžete pít každé dopoledne .-)

 

 

Logo2015 logo eco-malelogo eko list

 

Dostupnost Vyprodáno
750 Kč
670 Kč bez DPH
Kód produktu 2033
Kategorie Moringa z Tenerife
Položka byla vyprodána...
 
Hmotnost 0.1 kg