Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
 

Revoluce zevnitř - Michael Neill

 

Revoluce zevnitř je moudrost věků v moderním a úsporném balení.

Co kdyby všechno o čem si myslíte, že je realita,nebyla  pravda?

Autoe bestsellerůMichael Neill v této knize představuje zajímavý pohled na život, jímž převrací úplně naruby tradiční psychologii. Sdílí se čtenáři jednoduché principy, které vysvětlují, odkud pocházejí naše pocity a pak se naše vnímání života může změnit k lepšímu během několika málo okamžiků. Pokud se "přeladíme dovnitř". Nepíše jako kouč nebo guru, ale jako osobní přítel, který našel cestu a chce nám o ni povědět. 

Pomůže vám probrat se z tranzu života a naladit se na sebe. Pochopíte, kde se skrývá váš potenciál a jak s ním pracovat tak, abyste dlouhodobě dosáhli vnitřní pohody, spokojenosti ve vztazích, lépe odolàvali stresu a snáze překonávali jakékoliv překážky.

Tato kniha je skutečný všelék, prospěšný každému, kdo má pocit, že jej svazunjí negativní myšlenky a nedovolují mu jednat s větší lehkostí. Nabízí hlubokou moudrost daleko za hranicemi běžného života.

Vítejte v prostoru, kde se dějí zázraky.... Jste připraveni začít?  ...

Dostupnost Na dotaz (1 ks)
299 Kč
272 Kč bez DPH
   
Kód produktu 1401
Kategorie knihy
 
Hmotnost 0.01 kg