Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
 

Žezla síly

 

Hlavím cílem práce se žezly je  harmonizace energie jin a jang a otevření čaker. Pro zesílení efektu cíleného lokálního působení doporučujeme společně se žezly požít Epam, odpovídající nemoci či orgánu, na který chceme cíleně působit. Např. působení žezly na játra podpoříme Epamem 35 - jaterním apod. V případě, že jedny žezla (jeden pár)  používá několik lidí, je potřeba před každým použitím otřít 40% roztokem lihu.

Dostupnost Na dotaz
3.000 Kč
2.479 Kč bez DPH
   
Kód produktu 760
Značka Epam distribution
Webová stránka značky epam.eu/cz/online_obchod
Kategorie Epam výrobky OSTATNÍ
 

Použití žezel: Sluneční zlaté žetlo se vždy bere do pravé ruky, tím se aktivuje sluneční kanál Pingala. Stříbrné žezlo Luny se bere do ruky levé, tím se aktivuje měsíční kanál Ida. Žezla sevřeme silně, zlaehka je protřepeme a potom ruce uvolníme. Veškerou pozornost soustředíme na své tělo a ne lehké pociity, které v těle vznikají. Žezla držíme v dlaních podle intuice tak, aby nám bylo dobře. Doporučujeme dobu 10 - 30minut 1 - 3x denně. Při těžkých onemocněních, jako je infarkt myokardu apod., je potřeba začínat nejprve s kratší dobou použití žezel, cca 1 - 3 minuty a postupně dobu prodlužovat podle pocitů a intuice. 

Žezla síly mají také vysokou efektivnost při narušení krevního oběhu, při zvýšeném krevním tlaku, srdečně - cévních onemocněních. Osvědčila se při onemocněních centrálího nervového systému, roztroušené skleróze, onemocnění očí, trávícího traktu, páteře, při úrazech. Jsou jsou výborným prostředkem pro navrácení sil po těžkých onemocněních a operacích. Při onemocnění páteře se dává stříbrné žezlo Luny pod kostrč, a zlaté Sluneční žezlo pod krční páteř. Je vhodné před tím natřít páteř Epamem 31 - tkáňovým, nebo Epamem 8 - mumiovým. Použití žezel doporučujeme i sportovcům.

Hmotnost 0.439 kg