Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
  • 1 z 6
 

Tibetský léčebný polštářek Skvorcova

 

A. V. Skvorcov je toho názoru, že tento polštář je optimálním prostředkem na zlepšení spánku. Za účelem léčby ho doporučujeme především lidem s poruchami mozkového krevního oběhu, při problémech s krevním tlakem, migrénami, při poruše zraku a při krční osteochondróze.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
průměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
288 Kč
238 Kč bez DPH
   
Kód produktu 772/42 772/48 772/50 772/52 772/53 772/60 772/62 772/64 Zvolte variantu
Značka Epam distribution
Webová stránka značky epam.eu/cz/online_obchod
Kategorie Epam výrobky OSTATNÍ
 

Polštář zdraví je posledním projektem A. V. Skvorcova a představuje dřevěný válec, přísně určených parametrů, vyrobený z cenných, nejvíce energeticky silných stromů (cedr, jalovec, dub, buk, ořech, jedle aj.). Dřevěný válec je pokryt energetickou přikrývkou nového typu, která je speciálně vyvinutá pro polštáře zfraví. Je to tzv. aktivovaná hliníková folie na dielektrické podložce, na kterou jsou nalepeny energetické proužky Skvorcova.

Používání dřevěných válců namísto měkkých polštáčů má dávnou tradici. V budhistických klašterech Japonska a v některých klášterech Číny spí mniši už mnoho staletí právě na dřevěných válcích. Ttato tradice existuje i u některých národů Afriky a Jižní Ameriky. Známý japonský léčitel Ni-Ši doporučoval spát na takových dřevěných válcích všem svým pacientům. Domníval se, že pomocí těchto válců je možné zbavit se mnoha nemocí.

Mechanismus působení: když ležíme na polštáři zdraví zaujímáme ideální polohu pro krevní oběh mozku. Při otáčení hlavy během spánku probíhá masáž krční části páteře. Energetická přikrývka a Zlaté proužky Skvorcova, které jsou součástí obalu dřevěného válce, působí na naše zdraví, neutralizují patogenní zóny a škodlivé energie.

Způsob použití: lehněte si na záda, místo obvyklého polštáře si dejte pod krk dřevěný válec. Pod válec si můžete dát obyčejný polštář an zlepšení pohodlí. Je žádoucí, aby se Vám na Tibetském polštářku spalo dobře. Na válci je možné spát na zádech, na bocích i na břiše. Ráno, hned po probuzení, Vám doporučujeme provést jednoduché cvičení: lehěte si na válec a otočte hlavou doleva pak doprava (8x na každou stranu). Potom se bradou dotkněte hrudníku a následně maximálně zdvihněte bradu nahoru (také 8x). Nakonec se protáhněte s několika dlouhými výdechy. Vstávejte se skvělou náladou, plní energie a sil. Pokud na polštářku nevydržíte ze začátku ležet celou noc, začínejte pozvolna, dobou, která vám bude příjemná, a postupně tuto dobu prodlužujte. Za účelem léčení je možné lehat na válci i během dne 10 - 15 minut.