Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
 

Taj czy cjuaň pro začátečníky a pokročilé mistr Boris Tichanovský - kniha + DVD

 

Kniha Taj czy cjuaň + bonus originální DVD

pro začítečníky a pokročilé

ŠKOLA DŘÍMAJÍCÍHO TYGRA   Mistra Borise Tichanovského

Taj czy cjuaň, které se v češtině většinou používá v transkripci tai či, je jedním z nejpopulárnějších čínských bojových umění s velmi dávnou historií, sahající až k počátku letopočtu. Po většinu své existence bylo udržováno v tajnosti a teprve začátkem minulého století bylo zpřístupněno nejširší veřejnosti. Mnohé z hlubších aspektů jsou ovšem sdělovány jen vyvoleným jedincům, k nimž patří i autor této knihy.

Známý ruský terapeut a spirituální učitel Boris Tichanovský je žákem čínského mistra Tan Czuna, který jej zasvětil do niterných tajemství taj czy cjuaň. Ve své knize nejen popisuje více či méně známé provádění pohybů, ale přibližuje také používání vnitřní síly a praktické způsoby jejího uvolnění a umocnění nekonečnými silami vesmíru.

 

Dostupnost Vyprodáno
369 Kč
329 Kč bez DPH
Kód produktu 1802
Značka Josef Brož
Kategorie Epam knihy
Položka byla vyprodána...
 

Komplet knihy a DVD je ideální učební pomůckou, podle které je možné se taj czy cjuaň naučit i samostatně bez učitele. V knize jsou popsány počáteční a konečné fáze jednotlivých forem, přechod z jedné pozice do druhé ovšem samotnými slovy popsat nelze. Proto je složité se taj czy cjuaň naučit pouze prostřednictvím knihy - stejně jako je obtížné na DVD vysvětlit celou teorii, všechna pravidla a popsat legendy, které k tomuto systému patří.

Tento komplet se tak stává dobrým pomocníkem pro začátečníky, pokročilé, ale i pro ty, kteří osobně prošli kurzem Taj czy cjuaň Borise Tichanovského. Je vynikající pomůckou pro jejich učení a další zdokonalování, díky níž si osvojí "krok nesmrtelných", naučí se "pohladit hřívu koně", "postrčit kouli" nebo "vyčistit koleno" a pochopí, jak "mnich spí", "opice strhává plod", "čáp roztahuje křídla" nebo jak se "had plazí po písku".

Výpravná Tichanovského kniha se zasvěceným textem doplnění originálním DVD se jistě stane důležitým průvodcem Vašeho života.

Hmotnost 0.608 kg