Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
 

Kniha - Sborník knih - Pomoz si sám

 

SBORNÍK POMOZ SI SÁM – Borise Tichanovského a Larisy Fotiny – Ve sborníku najdete metodiky na regeneraci zraku, léčbu EPAM preparáty podle čínské a tibetské medicíny, světelnou akupunkturu, Malého patriarchu, Válku s draky a léčebný systém LORA.

Kniha je pouze tištěná -> NENÍ v elektronické podobě. Lze tedy zaslat pouze poštou.

 

Dostupnost Objednáno
349 Kč
312 Kč bez DPH
Kód produktu 784
Značka Epam distribution
Webová stránka značky epam.eu/cz/online_obchod
Kategorie Epam knihy
Položka byla vyprodána...
 

Sborník je složen z několik částí a přináší řadu poznatků, z nichž některé jsou zcela výjimečné a jsou v České Republice publikovány poprvé. Najdete zde podrobně popsány a vysvětleny nové poznatky Borise Tichanovského vedoucí k úplné či částečné regeneraci zraku. Tato unikátní metoda byla již prověřena mnohaletými zkušenostmi na ozdravných kurzech, které absolvovaly tisíce účastníků s vysokým procentem účinnosti. V další části se seznámíte s publikací knihy ,,Světelná terapie“, popisující využití působení intenzivního světla na biologicky aktivní body lidského těla, čímž dochází k ozdravným procesům. V tomto sborníku je rovněž zpracována metodika použití, využití a účinnosti preparátů EPAM, vycházející z principů tibetské a čínské medicíny. Poprvé byla do češtiny přeložena práce Larisy Fotiny ,,LORA“ , kde je vyložen obsah a náplň kurzů nazvaných ,,Vrať si své mládí a zdraví“. Díky vysoké úspěšnosti těchto kurzů a jedinečným výsledkům potvrzeným mnoha jejich absolventy, se stali Larisa Fotina a Mirzakarim Norbekov nejznámějšími léčiteli Ruska. Věříme, že každý kdo má o tuto problematiku zájem a chce udělat něco pro sebe a své zdraví, zde najde mnoho užitečných informací a rad.

Hmotnost 0.494 kg