Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
  • 1 z 2
 

DVD Přednáška akademika A.V. Skvorcova

 

Na dvoudiskové edici najdete:

na 1 disku Mistr Boris Tichanovský přináš exklusivní odhalení historie a využití EPAM Technologie a napojení se pomocí meditace a 3 symbolů na tuto technologii a tím tak zvýšit její účinnost na organismus.

Albert Vasiljevič Skvorcov pracoval v Novosibriřské akademii věd na překladech tajných tibetských textů do evropských jazyků. V jednom ze svazků tibetských traktátů akademik Skvorcov našel recept elixíru zdraví, který nazval Epamem.

Po té, co se seznámil s Mistrem Borisem Tichanovských a jeho schopnostmi, vynalezli spolu ještě celou řadu EPAM preparátů. Když přijel A.V.Skvorcov s E.V.Chmelinskou do Čech, předal EPAM Technologii svým vybraným pokračovatelům Mistru Borisi Tichanovskému, Miroslavu Balánovi, Veronice Málkové a Evě Cermanové.

Na 2. disku najdete prezentaci Epam produktů.

U varianty s jedním diskem je pojendání o vzniku a historii Epam technologie.

Natočeno v hotelu Horal ve Svatém Petru r. 2007.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
obsah cvičení a masáže
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
370 Kč 450 Kč od 370 Kč
306 Kč 372 Kč od 306 Kč bez DPH
   
Kód produktu 1205/JED 1205/DVO Zvolte variantu
Značka Josef Brož
Kategorie Epam DVD a CD