Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
 

DVD Léčebná seance na zlepšení zraku

 

Léčebná seance Borise Tichanovského

Léčení pacienta pomocí léčebných seancí má velmi dobré výsledky. Silné energetické působení na lidský organismus pomocí takovýchto seancí vychází ze starých technik provozovaných nejen v Tibetu, ale i v dalších kulturách. Působení je vnímáno jako neobyčejný prožitek, který je pokaždé trochu jiný, záleží na okolnostech a stavu pacienta. V průběhu seance Boris Tichanovský probouzí Vaše skryté schopnosti, aktivizuje čakry - energetická místa na těle - a spouští mechanismus samouzdravení. Vysokou efektivnost těchto seancí mohou potvrdit stovky pacientů. Nyní můžete působení seance vyzkoušet i Vy a určitě prospějete svému zdraví.

Natočeno ve Sloupu v sev. Čechách v r. 2016

 

Dostupnost Vyprodáno
370 Kč
306 Kč bez DPH
Kód produktu 2360
Značka Josef Brož
Kategorie Epam DVD a CD
Položka byla vyprodána...
 

Před začátkem seance se pohodlně posaďte a zajistěte, ať Vás NIC NERUŠÍ - vypněte telefon, počítač, televizi.

Soustřeďte se na pocity ve Vašem těle, vnímejte své končetiny i vnitřní orány i tělo jako celek a následujte pokyny Borise Tichanovského.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k silnému působení sledujte léčebnou seanci maximálně 1 - 2 x denně.

Zájemci o kurzy Borise Tichanovského či o podrobnější informace o konzultacích a léčení Vám podá Eva Cermanová na adrese: Kutná Hora 28401, Malešovská 669, nebo na telefonním č.: +420 602 141 628, nebo přes e-mail: cermanova@bilyracek.cz

Podobné produkty

Hmotnost 0.01 kg