Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Novinka Efekt lupa
 

Tobolky Dr. Asparagus

 

Popis výrobku

Chřest je bohatý na vitaminy: vitaminy skupiny B, vitamín C, E a K, beta-karoten, kyselinu listovou, asparagovou a esenciální oleje. Ze stopových prvků obsahuje vápník, fosfor, hořčík, draslík, zinek, železo, jód.    

Složení

Každých 100 gramů sušeného chřestu obsahuje až 1,5 kilogramu čerstvého chřestu. To znamená jediné: extrémně vysokou koncentraci všech v chřestu obsažených organismu blahodárných látek: vitamíny B, vitamín C, E a K, beta-karoten, kyselinu listovou, asparagovou a esenciální oleje, stopové prvky vápník, fosfor, hořčík, draslík, zinek, železo, jód.

Použití

Chřest je bohatý na vitamíny: B, C, E a K, beta-karoten, kyselinu listovou, asparagovou, esenciální oleje, Tato kombinace působí doslova jako elixír mládí. Ze stopových prvků obsahuje vápník, fosfor, hořčík, draslík, zinek, železo, jód. Chřest působí pozitivně a balančně především v těchto oblastech: snižuje hladinu cholesterolu, upravuje krevní tlak, zlepšuje látkovou výměnu. Pomáhá udržet zdravé cévy a silné srdce, zlepšuje zásobování mozku a dalších orgánů kyslíkem, stimuluje krvetvorbu. Upravuje hladinu cukru v krvi (cukrovku i hypoglykemii). Má velmi příznivý vliv na funkci ledvin, močového měchýře a močových cest. Umožňuje obnovu a omlazení ledvinových buněk. Rozpouští močové kameny a brání jejich tvorbě. Léčí následky zánětů močových cest. Velmi příznivě působí na problémy s prostatou. Již v antice se používal jako oblíbené afrodisiakum, zlepšuje plodnost mužů i žen. Harmonizuje ženské hormony, zmírňuje premenstruační syndrom a menstruační bolesti. Brání zadržování vody v těle a omezuje tvorbu křečových žil. Upravuje trávení a vyměšování (průjem i zácpu). Podporuje činnost střev, prospívá zažívání a působí preventivně proti rakovině tlustého střeva. Dr.Asparagus lze použít i v gastronomii – tobolku stačí rozdělit a sušený chřest použít v nejrůznějších receptech k dochucení jídel.

Dávkování

1 - 3 tobolky denně

Velikost balení

30 ks

Podmínky úchovy

Uchovejte ve stínu a teplotách do 25 C

Dostupnost Na dotaz
149 Kč
133 Kč bez DPH
Kód produktu 1234
Kategorie Tobolky k vnitřímu užívání
Položka byla vyprodána...
 
Hmotnost 0.024 kg