Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
  • 1 z 4
 

Teslovy výrobky

 

Teslovy desky – generátor pozitivní energie

Teslovy desky s vysokoenergetickými částicemi – generátor pozitivní energie

Již více než 50 let přispívá celkově ke zlepšení stavu organismu jak lidí, tak i zvířat.

ÚČINKY:

Teslova fialová deska stimuluje buněčné procesy pomocí magnetického pole, urychluje výměnu plynů, povzbuzuje regenerační procesy a zlepšuje mikrocirkulaci v nemocných tkáních.

INDIKACE:

– poúrazové stavy: podvrtnuté a namožené klouby a šlachy, zánět svalů, pohmožděniny, zlomeniny rukou a nohou.

– revmatické bolestivé stavy: obratle, meziobratlová chrupavka a klouby degenerované      revmatismem, zánět svalů a šlach, artritida, degenerativní změny kloubů končetin.

– migréna a jiné bolesti hlavy

– zánět dutin

– bolení zubů

– gastritida, žaludeční a dvanácterníkový vředy

– nespavost

– pro ranní nevolnost během těhotenství

– při stresu

NÁVOD K POUŽITÍ

Teslova fialová deska se používá dvacet minut dvakrát denně (ráno a večer). Umístí se přímo na kůži na bolestivé místo a fixuje se obvazem. Můžete použít současně dvě desky. Například pro bolest rukou položíte jednu destičku na dlaň a druhou na zadní stranu ruky. Pro bolest kolene položíte jednu desku na vnitřní a druhou na zadní stranu kolena a fixujete obvazem. Pro bolest žaludku používáme destičku 20-30 minut dvakrát denně a dáme ji na oblast nad pupek. Pro nespavost byste měli umístit destičku pod polštář a spát takto každou druhou noc.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Teslova fialová deska nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

KONTRAINDIKACE

Teslova fialová deska se nesmí umisťovat na otevřené rány.

DATUM EXPIRACE

Neomezeně až do mechanického poškození a deformace

NEPŘETRŽITÉ POUŽÍVÁNÍ DESTIČKY

– zvyšuje osobní vibrační frekvenci

– snižuje nervové napětí umístěním v oblasti bránice

– stimuluje regenerační proces buněk

Pokud upevníte desku přes gázu na poranění nebo popáleninu a upevníte ji náplastí nebo obvazem na jakémkoli bolestivém místě, ošetření bude rychlejší a bolest brzy zmizí. Zkušenosti a experimenty ukazují, že bolest způsobená vyhřezlou ploténkou je  jediná, kterou nelze energetickým polem desky eliminovat. Teslovy fialové desky snižují a eliminují negativní vibrace v potravě, vodě a jiných tekutinách, dokonce i v tabáku, ve velmi krátkém časovém období. Bude stačit dát jídlo na destičku na 15 minut a misku s vodou na 2-3 minuty. Energie destičky funguje skrz jakýkoli materiál kromě kovů. Rostliny zalévané vodou ošetřenou deskou rostou mnohem rychleji. Pokud dáme desku pod vázu, květiny vydrží déle. Teslova fialová deska je malý generátor energie, který vám kromě léčby dává šanci provádět experimenty v mnoha dalších oblastech. Existuje mnoho mini-zázraků, které lze udělat touto deskou (některé z nich objevíte sami), a není možné spočítat všechny. Čas a budoucnost ukáže všechny skvělé a užitečné možnosti obrovských Teslových děl. Teslova fialová deska nemůže nahradit klasické nebo alternativní ošetření. Naopak, fialová destička by měla být použita společně s jinými způsoby ošetření.

VÝROBCE  

„IT. MEDICA VITA“

11000 Bělehrad, Srbsko

 

Zároveň fialové desky Nikoly Tesly  pomáhají při

– bolestech  hlavy,

– nespavosti,

– různých typech zranění,

– revmatických onemocněních,

– nevolnosti,

– urychlují regeneraci buněk,

– zvyšují hladinu energie,

– zlepšují náladu,

– zbavují stresu,

– chrání před elektromagnetickým zářením
– urychlují duchovní vývoj

– aktivují vodu a potraviny

„Pokud chcete objevit tajemství vesmíru, přemýšlejte o energii, frekvenci a vibracích.“

Nikola Tesla

Zde si můžete prohlédnout video o Nikolovi Teslovi a jeho deskách (zatím v Aj bez překladu).

 

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz (1 ks) Na dotaz Na dotaz (5 ks)
druhy,provedení a velikosti
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2.590 Kč 890 Kč 690 Kč od 690 Kč
2.140 Kč 736 Kč 570 Kč od 570 Kč bez DPH
   
Kód produktu 1979/VEL 1979/MAL 1979/MED Zvolte variantu
Kategorie Tesla a jeho výrobky
 

Teslovy desky byly vyrobeny speciálním procesem v roce 1971 Ralfem Bergstreserem. Bergstreser se s Teslou seznámil ve čtyřicátých letech minulého století a stal se častým hostem Teslovy laboratoře. Po Teslově smrti Ralf Bergstreser  následujících 28 let zkoumal, jak určité frekvenční proudy ovlivňují některé materiály, a zjistil, že silné nízkofrekvenční proudy procházející hliníkem vytvářejí hliníkovou anténu a vysílač pro kosmickou energii. Také dospěl k poznání jak vytvořit silné tachyonové pole (tachyon – hypotetická částice rychlejší než světlo), které léčí, urychluje proces regenerace buněk a duchovní růst. Následně došlo k zbarvení destičky do fialové barvy (léčivá část duhového spektra) a tak vznikla  první fialová deska a zanedlouho se stala obrovským hitem na celém světě. Klinický výzkum byl proveden před více než 30 lety v Americe, kde vykázal pozoruhodně pozitivní účinek na lidské tělo.

„Veškerá hmota pochází z primární látky – luminoferos éteru…,“ řekl kdysi Nikola Tesla. Tato fialová deska působí jako anténa kosmické energie, jako přijímač a vysílač primární látky, jíž se daří proniknout jakoukoli hmotou organické povahy. Mnoho uživatelů po celém světě sdílí neuvěřitelně pozitivní zážitky, které získali při používání Teslovy desky. Je vlastně nemožné vyjmenovat všechny výhody, které tato deska má pro náš organismus.

Linda Goodmanová, pravděpodobně nejoblíbenější mystička a astroložka dvacátého století, představila mnoho neuvěřitelných faktů o těchto deskách i ve svých knihách. Některá její prohlášení si můžete přečíst online na jejích webových stránkách, kde neskrývá svou fascinaci Teslovými fialovými deskami.

Teslova fialová deska je tachyonový produkt, který je kompatibilní s univerzální energií a ošetřen speciální technologií hologramových částic. Jsou v něm integrované prospěšné frekvence a vibrační procesy. Tachyonová energie má nejvyšší vibraci a frekvenci. Je to energie vědomí, informace a myšlení, která vibruje vysokou frekvencí lásky. Je podobná energii, kterou vytváří člověk ve svém mozku, když jeho myšlenky vibrují v rytmu lásky. Touto energií může člověk zvýšit vitální energii nemocných, zvýšit kmitočet vody, eliminovat geopatogenní zóny. Dimenze destiček nejsou vybrány náhodně, musí být dělitelné  číslem 3, 6, 9 dle zákonů Posvátné geometrie a jejích součet musí být přesný.

 

Posvátná geometrie je nauka vycházející z klasické geometrie, ve které se dává filozofický význam některým tělesům a obrazcům podobně jako  numerologie dává vyšší významy číslům. Vyskytuje se v mnoha kulturách napříč historii a její metody můžeme nalézt v plánování a stavbách různých chrámů,kostelů,oltářů,mešit,posvátných studen a také v duchovním umění.

Nikola Tesla udělal nespočet tajemných experimentů. On sám o sobě byl dalším tajemstvím. Říkává se, že téměř všichni géniové mají určitou posedlost. O Nikolovi Teslovi se ví, že ji měl docela velkou! Není však tajemstvím, že než vstoupil do budovy, opakovaně chodil blokem, třikrát před tím, než vstoupil. Talíře čistil 18 ubrousky. Žil v hotelových pokojích pouze s číslem dělitelným 3. Vždy dělal výpočty o věcech v jeho bezprostředním prostředí, aby se ujistil, že výsledek je dělitelný 3 a také svá rozhodnutí zakládal na výsledcích.

Tajemné číslo 3

Ví se také, že měl všechno v sadách po 3. Někteří říkají, že měl OCD a někteří zase říkají, že byl velmi pověrčivý. Pravda je však mnohem hlubší.

„Kdybyste věděli o velkoleposti tří, šesti a devíti, měli byste klíč k vesmíru.“ – Nikola Tesla

Jeho posedlost nebyla jen s čísly, ale zejména s těmito čísly: 3, 6, 9! Měl silné OCD a byl pověrčivý, nicméně, to proč si vybral ta čísla mělo svůj důvod. Tesla prohlašoval, že tato čísla jsou extrémně důležitá.  Nikdo ho v té době však neposlouchal. Můžeme říci, že dokonce vypočítal uzlové body kolem planety spojené s čísly tři, šest a devět!

Ale proč ta čísla? Co se snažil Nikola Tesla přimět svět pochopit?

Nejprve musíte pochopit, že jsme nevytvořili matematiku, ale objevili jsme ji. Je to univerzální jazyk a právo. Bez ohledu na to, kde jste ve vesmíru 1 + 2 se vždy rovná 3. Všechno ve vesmíru tento zákon dodržuje. Existují vzory, které se přirozeně vyskytují ve vesmíru, vzory, které vidíme v životě: galaxie, hvězdné formace, evoluce a téměř všechny přírodní systémy. Některé z těchto vzorů jsou Zlatý poměr a Posvátná geometrie.

Jeden opravdu důležitý systém, je síla  příroda “síly 2 binárního systému” ve kterém vzor začne od jednoho a pokračuje zdvojnásobením čísel.  Buňky a embrya se vyvíjejí podle tohoto posvátného vzoru: 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256…Matematika by se mohla touto analogií nazvat Božím otiskem. (zanechejte v tomto případě všechna náboženství stranou!)

Pojďme si to vysvětlit!

Začněme od 1, zdvojnásobí se na 2; 2 zdvojnásobení je 4; 4 zdvojnásobení je 8; 8 je zdvojnásobení 16, což znamená 1 + 6 a to se rovná 7; 16 zdvojnásobí je 32 končit 3 + 2 se rovná 5; 32 zdvojnásobení je 64 (5 zdvojnásobil je 10), což má za následek celkem 1; Pokud budeme pokračovat, budeme dodržovat stejný vzor: 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2…

Pokud začneme od 1 v opačném směru, stále budeme mít stejný vzorec pouze v opačném pořadí: Polovina z nich je 0,5 (0 + 5) rovna 5. Polovina z 5 je 2,5 (2 + 5) rovna 7 a tak dále. Jak můžete vidět, není zde žádná zmínka o 3, 6 a 9! Je to tak, že jsou mimo tento vzor.

Jakmile však začnete zdvojovat, je tu něco divného. 3 zdvojnásobení je 6; 6 je dvojnásobek, což by mělo za následek 3; v tomto vzoru není žádná zmínka o 9! Je to jako 9, zcela bez obou vzorů. Pokud však začnete zdvojnásobovat 9, vždy to bude mít za následek 9: 18, 36, 72, 144, 288, 576…

Toto se nazývá symbol osvícení!

Jdeme-li do Velké pyramidy v Gíze, nejen tam jsou tři větší pyramidy v Gíze, všechny vedle sebe, odrážející pozice hvězd v Orionově pásu, ale také vidíme skupinu tří menších pyramid hned vedle tří větších pyramid. Nacházíme spoustu důkazů, že příroda využívá trojnásobnou a šestinásobnou symetrii, včetně šestiúhelníkového tvaru. Tyto tvary jsou v přírodě a starověcí tyto tvary emulovali v budově své posvátné architektury.

Je možné, že je na tajemném čísle tři něco zvláštního? Je možné, že Tesla odkryl toto hluboké tajemství a využil těchto znalostí k posunu hranic vědy a techniky?

Velkolepost  sama u čísla 9!

Řekněme, že existují 2 protiklady. Jedna strana je 1, 2 a 4; druhá strana je 8, 7 a 5; Stejně jako elektřina, vše ve vesmíru je proudem mezi těmito dvěma polárními stranami, jako kyvadlo: 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2… (a pokud si představujete pohyb, je to něco jako symbol pro nekonečno).

Tyto dvě strany se však řídí 3 a 6; 3 upravuje 1, 2 a 4, zatímco 6 upravuje 8, 7 a 5; a pokud se podíváte na vzor: 1 a 2 se rovná 3; 2 a 4 se rovná 6; 4 a 8 se rovná 3; 8 a 7 se rovná 6; 7 a 5 se rovná 3; 5 a 1 se rovná 6; 1 a 2 se rovná 3…

Stejný vzor ve větším měřítku je ve skutečnosti 3, 6, 3, 6, 3, 6…Ale i tyto dvě strany, 3 a 6, se řídí 9, což ukazuje něco velkolepého. Podíváme-li se zblízka na vzor 3 a 6, uvědomíte si, že 3 a 6 se rovná 9, 6 a 3 se rovná 9, všechna čísla se rovnají 9, oba způsoby vylučují a zahrnují 3 a 6! 9 znamená jednotu obou stran. 9 je samotný vesmír!

Vibrace, energie a frekvence: 3, 6 a 9!

„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte o energii, frekvenci a vibracích.“ – Nikola Tesla

V tom je nejhlubší filozofická pravda!  Jen si představte, čeho můžeme dosáhnout, pokud použijeme toto posvátné poznání v každodenní vědě…

„Denní věda začíná studovat nefyzické jevy, za desetiletí bude mít větší pokrok, než ve všech předchozích stoletích její existence.“ – Nikola Tesla

Nikola Tesla, Můj životopis a moje vynálezy