Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Akce Novinka Efekt lupa
  • 1 z 6
 

SHAPE CODE® Slim Shake 750g

 
SHAPE CODE® Slim Shake – Začněte dnes!
Problém se zbytečnými kilogramy? Odříkání? Jojo efekt? Kolikrát neúspěchy končily nadváhou a dalšími nežádoucími důsledky? Naštěstí je to již minulost! SHAPE CODE® Slim Shake je vhodným návrhem pro každého, kdo usiluje o udržení krásné, štíhlé postavy a hledá podporu pro rozumnou stravu, která vede ke snížení hmotnosti a dobré celkové kondici těla.

kód výrobku: SCSLPSSH01D100

SHAPE CODE® Slim Shake podporuje:


- kontrolu hmotnosti,

- snížení tělesného tuku,

- práci gastrointestinálního traktu a funkci střevní mikroflóry,

- metabolismus lipidů a sacharidů,

- metabolické procesy,

- proces hubnutí a pomáhá snížit chuť k jídlu,
 
- trávicí procesy,

- udržování správné hladiny glukózy a cholesterolu v krvi,

- vodní rovnováhu,

- procesy detoxikace těla.
 
 
více info níže nebo - možno stáhnout v pdf
 
 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2.350 Kč 4.700 Kč 89 Kč 370 Kč od 89 Kč
2.043 Kč 4.087 Kč 77 Kč 322 Kč od 77 Kč bez DPH
   
Kód produktu 2136/750 2136/751 2136/25 2136/3 G Zvolte variantu
Značka DuoLife
Kategorie DuoLife
 

 

Seznamte se s jedinečnými vlastnostmi produktů SHAPE CODE®!
 
- Dvouúčelová formule: doplněk nebo částečná náhrada denní stravy a přispívání ke ztrátě nadváhy.
 
- Složka s klinickým výzkumem je SLENDACOR® s klinicky prokázaným účinkem, který přispívá ke snížení hmotnosti.
 
- 94% složení jsou PŘÍRODNÍ složky, koktejl je obohacen pouze vitamínovou a minerální směsí, všechny ostatní složky (včetně sladidel a příchutí) jsou PŘÍRODNÍ.
 
- Obsahuje cenné mastné kyseliny se středním řetězcem (MCT) z kokosového oleje a dvě různé kompletní bílkoviny z cizrny a kvasnice s vysokým obsahem aminokyselin BCAA (valin, isoleucin a leucin).
 
- Obsahuje až tři typy dietní vlákniny.
 
- Je vhodný pro vegany a vegetariány (bez přísad živočišného původu); VITAMIN D3 obsažený v vitamínovém premixu je také rostlinného původu a je VEGANSKÝ.
 
- Výrobek NEOBSAHUJE lepek, laktózu, sóju a přidaný cukr. Také nejsou použity žádné konzervační látky, umělá barviva, umělá sladidla, umělé příchutě, umělé plniva a je BEZ GMO - suroviny použité k vývoji doplňku NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných rostlin.
 
- Bohatství CHUTÍ - každý den může koktejl chutnat jinak! Ke klasickému vanilkově krémovému koktejlu můžete těsně před konzumací přidat přírodní aroma dle vašeho výběru a experimentovat! Na výběr jsou přírodní příchutě: máta, slaný karamel, jahody, borůvky a káva. Do koktejlu můžete také přidat čerstvou zeleninu nebo ovoce a smíchat před konzumací.
 
- HAPE CODE® Slim Shake lze připravit na bázi mléka nebo rostlinného nápoje.
 
99469-a228f67b9795a07e642c59e5b7b5fab50ab646b4 Slendacor
 
SLENDACOR® - tajemství hubnutí
 
SLENDACOR® Weight Management Complex
je synergická formule založená na třech rostlinných extraktech: oddenku kurkumy (Curcuma longa), listů curry (Murraya coenigii) a listů Moringy oleifera. Tyto rostliny jsou známé stovky let díky svým zdraví prospěšným účinkům
SLENDACOR® má klinicky prokázaný účinek, který podporuje hubnutí. Patentovaná formule byla klinicky testována podle zlatého standardu randomizovaných, dvojitě zaslepených, placebem kontrolovaných studií.
 
Co je SLENDACOR®?
Jedná se o rostlinnou formuli s klinicky prokázanou účinností, v kombinaci s vhodnou stravou a fyzickou aktivitou. V klinických zkouškách byly použita dávka 900 mg směsi SLENDACOR® za 24 hod.
Denní dávka formule SLENDACOR® používaná v klinických studiích (900 mg) se nachází ve 2 porcích (50 g) SHAPE CODE® Slim Shake.
Jako patentovaná a klinicky testovaná složka je SELNDACOR ® ideální jak pro ženy, tak pro muže starší 18 let a podporuje proces hubnutí.
 
99471-b7a09963a555a3853764627a37748d0dc2dca30f klinicka studie efektivity Slendacoru
 
Obrázek 1. Výsledky klinické studie zahrnující 140 zdravých dobrovolníků s nadváhou Aplikovaná denní dávka SLENDACOR® 900 mg, další testovací podmínky: dieta 1800 kcal/den v kombinaci s fyzickou aktivitou 30 minut denně (5 dní v týdnu). Na základě 1.
Klinické studie zahrnující SLENDACOR® Weight Management Complex byly provedeny jak u zdravých lidí s nadváhou [1], tak u lidí s obezitou [2]. Studie na 50 obézních pacientech [2] (Clinical Trial Registration no. ISRCTN37381706) ukázala, že již po 8 týdnech u jedinců, kteří používají SLENDACOR®, byl zaznamenán významný pokles v tělesné hmotnosti a BMI (body mass index) ve srovnání se skupinou, která dostávala placebo. Formule SLENDACOR® (900 mg/den) byl použita v kombinaci s dietou 2000 kcal/den a 30 minutovou fyzickou aktivitou 5 dní v týdnu. Bylo také prokázáno, že formule podporuje udržení správní hladiny glukózy v krvi; navíc je bezpečná a dobře snesitelná. V roce 2018 byla provedena další studie [1] na 140 zdravých lidech s nadváhou, trvající 16 týdnů. Pokusné osoby dostávaly 900 mg formule denně (ve dvou dávkách 450 mg) a drželi dietu se sníženým obsahem kalorií (1800 kcal/den) v kombinaci s denní 30-minutové fyzickou aktivitou (5 dní v týdnu). Studie prokázala, že formule účinně podporuje kontrolu hmotnosti. Bylo zaznamenáno statisticky významné (*p<0.0001) snížení hmotnosti, obvodu pasu a boků již od 14. dne (Obrázek 1). Po 16 týdnech (112 dnech) činila průměrná ztráta hmotnosti 5,36 kg, BMI kleslo v průměru o 2,05 a obvod pasu o 5,08 cm. Nejlepších výsledků bylo dosaženo však po 16 týdnech aplikace formule Slendacor. Bylo prokázáno, že ztráta hmotnosti je primárně spojena se snížením tělesného tuku.
 
Jak funguje SLENDACOR® v kombinaci se správnou
stravou a fyzickou aktivitou?                                                 více info - možno stáhnout v pdf
                                                                                        
Podporuje hubnutí.                                                              bibliografie ke stažení v pdf

Pozitivně ovlivňuje BMI.

Podporuje snížení
tuku v pase a stehnech.
 
Udržování zdravé hmotnosti je náročný úkol, který vyžaduje mnoho obětí. Díky rostlinné formuli SLENDACOR® můžete tento náročný proces úspěšně podporovat. První účinky se projevují již po 14 dnech aplikace a důsledné 16týdenní používání je osvědčený způsob, jak shodit přebytečná kila a vypracovat si vysněnou siluetu.
Zhubněte 5 kg za 3,5 měsíce bez odříkání. Je to opravdu možné při min. 30minutové fyzické aktivitě a doplnění nebo částečné náhradě denní stravy SHAPE CODE ® Slim Shake.

 
Účinky použití doplňku stravy, díky obsahu přesně vybraným, základním složkám nejvyšší kvality a rostlinné složky s klinicky prokázanou účinností, mohou být viditelné již po 16 týdnech! Stačí se rozhodnout pro SHAPE CODE ® Slim Shake a zapamatovat si 4 jednoduché kroky:
 
1. KROK - srávná dieta. Dieta, jejíž součástí je SHAPE CODE® Slim Shake, nepřesahuje 1800-2000 kalorií denně a je nedílnou součástí úspěchu.
 
2. KROK - alespoň mírná fyzická aktivita. Doporučuje se nejméně 30 minut fyzické aktivity denně.
 
3. KROK - správná hydratace 2 až 2,5 litru vody denně. Voda podporuje proces vyplavování toxinů z těla, podporuje práci ledvin a dodává tělu minerální látky, a také pomáhá při snižování hmotnosti, urychluje metabolismus a potlačuje pocit hladu.
 
4. KROK - trpělivost a vytrvalost. Jestli používáte SHAPE CODE ® Slim Shake, ohodnoťte účinky vaší diety po 16 týdnech. Nezapomeňte, že postupná ztráta hmotnosti je rozhodně užitečnější pro tělo a může přinést dlouhodobější výsledky!
 
Co odlišuje SHAPE CODE® Slim Shake od podobných produktů?
 
1. SHAPE CODE ® Slim Shake je doplněk stravy, který je schopen nahradit jídlo.
 
2. Unikátní produkt s patentovanou složkou SLENDACOR®, s klinicky prokázaným účinkem, který podporuje hubnutí.
 
3. Obsahuje cenné mastné kyseliny se středním řetězcem (MCT) z kokosového oleje. Nesrovnatelné s produkty na bázi jiných olejů, včetně slunečnicového oleje.
 
4. Obsahuje dvě různé plné bílkoviny z cizrny a kvasnic s vysokým obsahem aminokyselin BCAA (valin, isoleucin a leucin).