Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Časový rozpis kurzů Mistra Borise Tichanovského pro rok 2022

 

Časový rozpis kurzů Mistra Borise Tichanovského pro rok 2022

Boris Tichanovský je potomkem věhlasného léčitele a o léčitelské praktiky se zajímá již od dětství. Ovládá celé spektrum léčitelských metod, rozličné masáže či manuální terapii, akupunkturu, je Mistrem Reiki a učitelem taj-czy cjuaň. Pacienti i světově proslulí specialisté na alternativní medicínu si cení jeho mimořádných schopností a odborných znalostí. Boris Tichanovský pořádá kurzy zdraví a léčebná sezení po celém Rusku i Česku, dále na Slovensku, Francii, Řecku, ve Švýcarsku, atd. Dlouhou řadu let pracoval jako masér a psycholog v olympijském výboru Ruska. Je autorem řady knih a také učebních a léčebných audio a video nahrávek. V České republice se úspěšně používají jeho vynálezy. Na mnohých uzdravených pacientech jsou vidět výsledky jeho usilovné práce. Již 30 let pořádá kurzy, ve kterých vysvětluje hlavní příčiny vzniku onemocnění a seznamuje zájemce se svými léčebnými metodami. Heslem jeho kurzů je „Pomoz si sám.“ Kurzy jsou vedeny jednoduchým a praktickým způsobem a jsou vhodné i pro ty, kteří se s podobným cvičením nikdy nesetkali., na kterém si ozdravíte páteř, kluby a vnitřní orgány. Pozorujeme, že lidé odjíždějí z kurzu zdravější a šťastnější, protože se naučili bojovat se svými nemocemi a dívají se na svět jinak. Dnes je Boris Tichanovský v ČR jedním z nejznámějších léčitelů.

V cenách kurzů je zahrnuto i ubytování a strava, pokud není uvedeno jinak, víkendové kurzy jsou bez ubytování.

14. 3. – 20. 3. 2022 – Kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře a kloubů – někde na Moravě - s možností dopoledního lyžování (běžky či sjezdovky).

Učit se budeme Zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů. Dále léčebná a očistná meditační cvičení. Zaměříme se také na léčbu tenisových loktů, karpálních tunelů, plochých nohou, haluxů, artróz kyčelních, kolenních a ramenních kloubů. Budeme probírat automasáž na vyrovnání energie jin a jang „Babičky Alakajevy“, což je masáž, která léčí všechna onemocnění.

20. 3. – 26. 3. 2022 – Reiki s výukou lymfodrenážní masáže– Pec pod Sněžkou – Výukové a výcvikové středisko Univerzity Karlovy.

REIKI představuje schopnost předávat energii prostřednictvím rukou a uzdravovat tak fyzickou, psychickou a duchovní stránku člověka. V tomto kurzu budete zasvěceni do REIKI, pokročilí absolventi i do vyšších stupňů. Zasvěcení je velký dar Mistra všem účastníkům, velké posunutí kupředu na duchovní cestě, které člověka energeticky více otevírá. 

26. 3. – 1. 4. 2022 – VNITŘNÍ CESTA TĚLEM - kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře, kloubů, vnitřních orgánů a organismu jako celku - Pec pod Sněžkou – Výukové a výcvikové středisko Univerzity Karlovy - v ceně kurzu bude každý den pořádána tibetská očistná sauna. Saunování je zcela dobrovolné

Na tomto kurzu vás naučíme sestavu na páteř a klouby, dále cvičení pročišťující játra a ledviny. Budeme probírat cvičení na zlepšení celého trávicího traktu, gynekologických orgánů a další univerzální cvičení na ozdravení celého těla. 

2. 4. – 3. 4. 2022 – Kurz na celkové posílení imunity – Praha.

Budeme probírat automasáž akupresurních bodů na celkové posílení imunity (účinné i proti koronaviru). Naučíme se i speciální automasáže dlaní, chodidel a uší. Na tomto kurzu bude podrobně vyučována hloubková masáž vnitřních orgánů – viscerální terapie, pomocí které zlepšíme stav celého trávicího traktu (jater, žlučníku, střev a žaludku). Rozebereme techniky k uvolnění napětí, proti stresu, dále budeme pracovat s vitální silou a cvičit techniky k otevírání skrytých lidských schopností. Naučíme se také magické dýchání starých mnichů. 

21. 5. – 22. 5. 2022 – Kurz na probuzení samouzdravovacích schopností a aktivaci energie v těle – Praha.

Na tomto kurzu se budeme učit několik technik na probuzení energie v těle a tím se budeme zbavovat únavy i zdravotních problémů. Budeme působit na energetická centra - čakry. Čekají vás relaxační techniky, které posilují zdraví organismu. Probereme tibetské protahovací cviky na uvolnění a regeneraci páteře a kloubů. Naučíme se také tibetskou meditační chůzi na odstranění stresu a uvolnění nahromaděných traumat. Probereme také prastarou techniku oživení kostní dřeně. 

23. 5. – 29. 5. 2022 – Kurz hubnutí a formování postavy – Kouty u Ledče nad Sázavou, hotel Luna.

Účastníci kurzu hubnou průměrně 2 - 4 kg, rekord máme 8,20 kg. Po skončení kurzu někteří účastníci telefonovali, že za další měsíc dále zhubli o stejný počet kilogramů. Pro řadu lidí nebylo ani tak důležité, kolik kilo ztratili, jako to, že se jejich míry úplně změnily. Například objem v pase a přes boky se jim zmenšil o 6 - 8 cm, přes stehna o 4 - 6 cm, rekordy jsou 17 cm v pase a 14 cm přes boky. Všichni odjížděli spokojení, protože nejenom ztratili přebytečná kila, ale zároveň omládli na těle i na duši. 

29. 5. – 4. 6. 2022 – Metody uzdravení pomocí čínské jógy Jan-Šeň-Guaň – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Lektor Andrej Bajramov.

Účastníci kurzu v loňském roce byli naprosto nadšeni tímto kurzem, a tak jsme se rozhodli pozvat do Čech znovu lektora MUDr. Andreje Bajramova. A. Bajramov pracuje ve velké nemocnici jako specialista čínské medicíny a byl u svého učitele několikrát v Číně. Čínská jóga Jan-Šeň-Guaň je tajné učení, které se k Evropanům prakticky nedostalo. Cvičí ho speciální jednotky v Číně, dále se některé jeho části učí u policie. Elementy tohoto cvičení se používají také v tradičních nemocnicích, kde léčí čínskou medicínou. Máte výjimečnou možnost setkat se s touto metodou. Díky tomuto cvičení si čínští mistři a bojovníci udržují tělo v perfektním zdravotním stavu. Andrej Bajramov je také známým mistrem bojových umění, blízký přítel a učitel čínské medicíny Borise Tichanovského. 

4. 6. – 10. 6. 2022 – Astrální výstup z těla, bezkontaktní masáž Džuny Davitašvili a ochrana před energetickým vampirismem  – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP.

V první řadě se budeme soustředit na léčebné možnosti astrálních výstupů z těla. Na tomto kurzu vás Boris Tichanovský naučí zcela bezpečnou techniku mimotělního cestování. Kurz čerpá informace o astrálních výstupech především odMichaela Radugy. On sám byl vážně nemocný, trpěl těžkou formou astmatu a alergií. Řadu let užíval silné hormonální léky. Jeho stav se však stále zhoršoval. Poté se začal zabývat astrálními výstupy zaměřenými přímo na uzdravení a zcela se vyléčil. Následně začal šířit tuto techniku do celého světa a nyní má stovky uzdravených pacientů. Džuna Davitašvili byla světoznámá ruská léčitelka, která utvořila originální systém bezkontaktní masáže, pocházející z pradávného asyrského léčitelství. Přátelila se s papežem Janem Pavlem II. a léčila jej. Boris Tichanovský byl jejím výborným žákem, díky tomu máte možnost naučit se tuto metodu, s pomocí které můžete léčit sebe a své blízké. 

10. 6. – 16. 6. 2022 – Kurz zaměřený na obnovu zraku – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP.

Kurz zaměřený na regeneraci zraku patří díky svým stabilním výsledkům zlepšení již několik let mezi ty, o něž je největší zájem a často jeho kapacita nestačí pojmout všechny zájemce. Boris Tichanovský je autorem metody rychlé regenerace zraku. Hlavní osnovu svého systému získal od svého učitele profesora Zolotnického, který žil řadu let v Tibetu. Své znalosti čerpal z tibetské jógy a tibetské medicíny. Během kurzu se můžete reálně zbavit 1 až 2 dioptrií a po skončení kurzu pokračovat v uzdravování dál. Zlepšení dosahují i lidé se šilhavostí, astigmatismem, tupozrakostí, zeleným a šedým zákalem, vadami sítnice a zrakového nervu. 

18. 6. – 2. 7. 2022 – MOŘE Chorvatsko – Primošten – Kurz zaměřený na thajskou ozdravnou masáž a elementy čínské jógy Jan-Šeň-Guaň.

Na tomto kurzu se naučíme thajské protahovací cviky na regeneraci páteře, kloubů i celého těla.  Každý den zahájíme cvičením Zázračného komplexu na uzdravení páteře a kloubů z Tajné súfijské jógy nebo cvičením Jan-Šeň-Guaň. Na tomto kurzu zažijete meditace s gongem, či bubnem. 

17. 7. – 24. 7. 2022 – (7 nocí) – Víceúrovňový systém samoléčby a omládnutí lidského organismu LORA MUDr. Larisy Fotiny – Sloup v Čechách – RS STAP.

Kurz odborně vede Larisa Fotina. V tomto kurzu Vás určitě zaujme masáž na vyhlazení vrásek v obličeji, léčení zraku a sluchu, pročištění jater a ledvin, korekce figury, práce s emocemi a nakupenými traumaty, řešení gynekologických a mužských problémů. 

24. 7. – 30. 7. 2022 - Kurz na obnovu zraku – Sloup v Čechách – RS STAP (program viz. 10. 6. – 16. 6. 2022). 

30. 7. – 5. 8. 2022 – „Taj-czy cjuaň“ (nesprávný název Tai-či) – Škola dřímajícího tygra – kurz pro začátečníky i pokročilé – Sloup v Čechách - rekreační zařízení STAP.

Před kurzem bude pořádána akce pro instruktory, viz. podrobné informace o kurzu. Taj-czy cjuaň je cestou k sobě, ke svému zdraví a k otevření svých talentů a schopností. Taj-czy cjuaň je jedním z nejpopulárnějších čínských bojových umění. Taj-czy cjuaň  není pouhé cvičení, ale jedná se o filozofii, energii, dýchání, meditaci a další. Je to životní styl. Mistr Boris Tichanovský je jediný na světě, který Vás naučí komplex 24 forem ve stylu TAN a léčebnou sestavu lékaře Chua Te „Koule v řece” za jeden týden. Toto vše umí také proto, neboť měl štěstí, že se učil u vynikajícího čínského mistra Tan Czun Mina, který mu předal hlubší podstatu cvičení taj-czy cjuaň. Hlavním úkolem je naučit zájemce ozdravným metodám tohoto komplexu a pomocí taj-czy cjuaň dojít k uzdravení. 

7. 8. – 13. 8. 2022 – Všeobecně ozdravný kurz podle posledního odkazu otce medicíny Hippokrata – otce medicíny Kouty u Ledče nad Sázavou, hotel Luna.

Všeobecně ozdravný kurz na zlepšení páteře, kloubů a ozdravení celého těla. Mistr Boris Tichanovský vás naučí principy ozdravení, ke kterým došel na konci života samotný veliký otec medicíny Hippokrates. První část fráze velikého Hippokrata: „Správným pohybem můžeme nahradit jakýkoli lék, ale žádný lék nenahradí pohyb. “ Tato první část se dostala do všech lékařských učebnic. Druhou část této fráze Hippokratovi žáci a kolegové nepřijali a do dnešní doby se jeho celé přikázání skrývá. Proč tomu tak je se dozvíte na kurzu. Na kurzu Vás čeká každodenní tibetská očistná sauna. 

srpen/září 2022- informace budou upřesněny – MOŘE Řecko – město Xylokastro –Všeobecně ozdravný kurz zaměřený na celé tělo.

Na tomto všeobecně ozdravném kurzu budeme cvičit Zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů, různé druhy masáží, cvičení na zlepšení zraku. Kurz zaměřený na regeneraci zraku patří díky svým stabilním výsledkům zlepšení již několik let mezi ty, o něž je největší zájem. Boris Tichanovský je autorem metody rychlé regenerace zraku. Během kurzu se můžete reálně zbavit 1 až 2 dioptrií a po skončení kurzu pokračovat v uzdravování dál. Zlepšení dosahují i lidé se šilhavostí, astigmatismem, tupozrakostí, zeleným a šedým zákalem, vadami sítnice a zrakového nervu. Dále zažijete léčebnou transovou seanci s bubnem. Čeká na vás také léčivá pyramida u moře. 

3. 10. – 9. 10. 2022 – Kurz zaměřený na obnovu zraku – Slovensko – Lúčky (program viz. 10. 6. – 16. 6. 2022. ubytování a zdravou stravu také zajišťujeme - viz. podrobné informace o kurzu). 

10. 10. – 16. 10. 2022 – Kurz zaměřený na zlepšení páteře a kloubů a výuku lymfodrenážní masáže – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP.

Učit se budeme Zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů. Osvojíme si tibetské protahovací cviky, které slouží ke zlepšení pohyblivosti celého těla a omlazení organismu. Zaměříme se také na léčbu tenisových loktů, karpálních tunelů, plochých nohou, haluxů, artróz kyčelních, kolenních a ramenních kloubů. Budeme probírat automasáž na vyrovnání energie jin a jang „Babičky Alakajevy“, což je masáž, která léčí všechna onemocnění. 

16. 10. – 22. 10. 2022 - VNITŘNÍ CESTA TĚLEM s transovými meditacemi a každodenní očistnou saunovou kůrou – kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře, kloubů, vnitřních orgánů a organismu jako celku – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP.

Můžete se například zbavit těchto problémů: bolest páteře a kloubů, migréna, alergie, ekzém, onemocnění trávicího traktu (žlučník, žaludek, střeva, zácpa, průjem), záněty močových cest a močového měchýře, poruchy menstruačního cyklu, duševní a emoční nevyrovnanost, poruchy sluchu, narušený hormonální systém a mnoho dalších. Pomocí této metody si můžete také důkladně pročistit játra a ledviny. 

22. 10. – 28. 10. 2022 - Kurz zaměřený na thajskou masáž – královnu všech masáží – kurz pro začátečníky i pokročilé – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP – kurz vede Boris Tichanovský a Nikolas Christodoulou (nejlepší thajský terapeut v Evropě).

Na kurzu se naučíte tradiční thajskou klášterní masáž celého těla. Kurzem vás provedou učitelé Mistr Boris Tichanovský a Nikolas Christodoulou. Mistr Boris Tichanovský řadu let učí thajskou masáž v Čechách a v Rusku. Díky svým unikátním schopnostem předávání znalostí do podvědomí se mu daří naučit tuto složitou sestavu za týden. Své znalosti vám předá také Nikolas Christodoulou, který se 26 let učí v Thajsku a je instruktorem jedné z nejznámějších tamních škol, kterou vede věhlasný učitel Pichet. 

28. 10. – 3. 11. 2022 – VNITŘNÍ CESTA TĚLEM se zaměřením na trávicí trakt - kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře, kloubů, vnitřních orgánů a organismu jako celku - Karlovy Vary – Bohemia lázně *** (program viz. 26. 3. – 1. 4. 2022).

Na tomto kurzu bude navíc podrobně vyučována hloubková masáž vnitřních orgánů – viscerální terapie. 

5. 11. – 6. 11. 2022 – Cesta do hlubin podvědomí - pro zlepšení našeho zdraví a pro naše štěstí budeme sázet semínka programů do našeho vědomí a podvědomí, budeme rozvíjet naše talenty a schopností – Praha.

Starejte se o své tělo a naučte se žít svůj sen. Tradičně pro vás uspořádáme kurz zaměřený na programovací ozdravné metody. Pomůžeme vám zlepšit emoce, rozvinout své schopnosti a talenty. Stanete se zdravějšími, šťastnějšími a pocítíte, že jste děti Boží. 

Podrobné informace o kurzech najdete na internetové adrese www.epam.eu . Máte-li zájem přihlásit se do kurzu nebo chcete zaslat kompletní časový rozpis a katalog výrobků zdarma, volejte nebo pošlete sms zprávu p. Cermanové tel.: 602 141 628, pište na e-mail cermanova@bilyracek.cz nebo na adresu Eva Cermanová, Malešovská 669, Kutná Hora, 284 01