Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Kurzy Botise Tichanovského v roce 2018

Časový rozpis kurzů Mistra Borise Tichanovského pro rok 2018

Boris Tichanovský je potomkem věhlasného léčitele a o léčitelské praktiky se zajímá již od dětství. Ovládá celé spektrum léčitelských metod, rozličné masáže či manuální terapii, akupunkturu, je Mistrem Reiki a učitelem taj-czy cjuaň. Pacienti i světově proslulí specialisté na alternativní medicínu si cení jeho mimořádných schopností a odborných znalostí. Boris Tichanovský pořádá kurzy zdraví a léčebná sezení po celém Rusku i Česku. Dlouhou řadu let pracoval jako masér a psycholog v olympijském výboru Ruska. Je autorem řady knih a také učebních a léčebných audio a video nahrávek. V České republice se úspěšně používají jeho vynálezy. Na mnohých uzdravených pacientech jsou vidět výsledky jeho usilovné práce. Pořádá kurzy, ve kterých vysvětluje hlavní příčiny vzniku onemocnění a seznamuje zájemce se svými léčebnými metodami. Heslem jeho kurzů je „Pomoz si sám.“ Kurzy jsou vedeny jednoduchým a praktickým způsobem a jsou vhodné i pro ty, kteří se s podobným cvičením nikdy nesetkali., na kterém si ozdravíte páteř, kluby a vnitřní orgány. Pozorujeme, že lidé odjíždějí z kurzu zdravější a šťastnější, protože se naučili bojovat se svými nemocemi a dívají se na svět jinak. Dnes je Boris Tichanovský v ČR jedním z nejznámějších léčitelů. V cenách kurzů je zahrnuto i ubytování a strava, pokud není uvedeno jinak, víkendové kurzy jsou bez stravy.

24.2 - 2. 3. 2018 – Pomoz sám sobě – ozdravný a výukový kurz na páteř, klouby a pohybový aparát - Kouty nad Desnou, hotel Dlouhé Stráně (Jeseníky) - s možností dopoledního lyžování (běžky či sjezdovky). Cena kurzu 5900,- Kč (strava formou polopenze). Informace: Lubomír Hrdlička, Centrum Kruh, Budovatelů 638, Uničov 783 91, mobil: 608 358 658, hrdlicka@centrumkruh.cz, www.centrumkruh.cz.

3. – 11. 3. 2018 – Kurz zaměřený na zlepšení páteře a kloubů – Pec pod Sněžkou – Výukové a výcvikové středisko Univerzity Karlovy. Cena kurzu 6400,- Kč. Učit se budeme zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů. Osvojíme si tibetské protahovací cviky, které slouží ke zlepšení pohyblivosti celého těla a omlazení organismu. Zaměříme se také na léčbu tenisových loktů, karpálních tunelů, plochých nohou, haluxů, artróz kyčelních, kolenních a ramenních kloubů. Dále Vás Mistr Tichanovský naučí metodiku omlazení kostní dřeně a kostního dýchání umožňující zastavit stárnoucí procesy a „obrátit běh času“. Budeme probírat automasáž na vyrovnání energie jin a jang „Babičky Alakajevy“, což je masáž, která léčí všechna onemocnění.

3. – 17. 3. 2018 – VNITŘNÍ CESTA TĚLEM - kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře, kloubů, vnitřních orgánů a organismu jako celku. Pec pod Sněžkou – Výukové a výcvikové středisko Univerzity Karlovy – v ceně kurzu bude každý den pořádána tibetská očistná sauna. Saunování je zcela dobrovolné. Cena kurzu 6400,- Kč. Na tomto kurzu vás naučíme sestavu na páteř a klouby, dále cvičení pročišťující játra a ledviny. Budeme probírat cvičení na zlepšení celého trávicího traktu, gynekologických orgánů a další univerzální cvičení na ozdravení celého těla. Naučíme Vás mikrokosmický nebeský okruh. 17. 3. – 23. 3. 2018 – Reiki a čakrové reiki – Pec pod Sněžkou – Výukové a výcvikové středisko Univerzity Karlovy. Cena kurzu 6400,- Kč. REIKI představuje schopnost předávat energii prostřednictvím rukou a uzdravovat tak fyzickou, psychickou a duchovní stránku člověka. V tomto kurzu budete zasvěceni do REIKI, pokročilí absolventi i do vyšších stupňů. Zasvěcení je velký dar Mistra všem účastníkům, velké posunutí kupředu na duchovní cestě, které člověka energeticky více otevírá. Čakrové reiki se provádí ve zvláštních pozicích, které se liší od standardních pozic. Zvláštní je také pozice rukou. Při seanci se působí na oblast čaker a zpívají se speciální čakrové mantry.

24. 3. – 25. 3. 2018 – PREMIÉRA – Bezpečné metody probuzení vnitřní hadí síly – Praha. Cena kurzu 1500,- Kč. Na kurzu bude provedena samorealizace od Šrí Mátadží. Seberealizace má velkou sílu a člověka energeticky otevírá a harmonizuje. Hloubka tohoto zážitku je nesdělitelná. Naučíme se speciální tibetské a taoistické cvičení na probuzení vnitřní hadí síly kundaliní – životní energie. Probereme také taoistické cvičení mikrokosmický okruh probouzející vnitřní síly člověka. Dále vás bude čekat metoda probuzení kundaliní od známé asyrské léčitelky Džuny Davitašvili.

26.3.2018 – Léčivé divadlo Gabriely Filippi - Praha – představení Anastazia, jako významný host v druhé polovině představení Boris Tichanovský

27.3.2018 – Léčivé divadlo Gabriely Filippi - Zlín – Doteky léčivého divadla,  jako významný host představení Boris Tichanovský

19. 5. – 20. 5. 2018 – PREMIÉRA – Metody uzdravení šaolinských mnichů Jan-Šeň-Guaň – Praha. Cena kurzu 1500,- Kč. Čínská jóga Jan-Šeň-Guaň je tajné učení, které se k Evropanům prakticky nedostalo. Cvičí ho speciální jednotky v Číně, dále některé jeho části učí u policie. Elementy tohoto cvičení dělají také v tradičních nemocnicích, kde léčí čínskou medicínou. Máte výjimečnou možnost setkat se s touto metodou. Díky tomuto cvičení si čínští mistři a bojovníci udržují tělo v perfektním zdravotním stavu. K těmto cvičením budou přidány čínské ozdravné masáže. V Evropě poprvé toto cvičení učil lékař čínské medicíny Andrej Bajramov.

21. 5. – 27. 5. 2018 – Kurz hubnutí a formování postavy – Lipenská přehrada, hotel Fontána. Cena kurzu 7200,- Kč. Revoluce v hubnutí. Prozkoumali jsme všechny nové výzkumy v biochemii, týkající se hubnutí a máme nový geniální systém, při kterém není nutné držet dietu, smíme jíst vše, co nám chutná a stejně budeme hubnout. Zavedeme revoluční změnu v jídelníčku, jen je nutné naučit se jíst správně, kolik a kdy. Na kurzu hubnutí odstartujeme, již po týdnu budeme mít reálný výsledek a doma dál už bez většího úsilí budete hubnout. Až dosáhnete kýženého cíle, váhu budete lehce držet. Tento rok jsme provedli řadu experimentů a výsledky jsou fantastické. Účastníci kurzu zhubli průměrně 2 - 4 kilogramy a například objem v pase a přes boky se jim zmenšil o 6 - 8 cm. Všichni však odjížděli spokojení, protože nejenom ztratili přebytečná kila, ale zároveň omládli na těle i na duši.

27. 5. – 2. 6. 2018 – Kurz hubnutí a formování postavy – Lipenská přehrada, hotel Fontána (program viz. 21. 5. – 27. 5. 2018). Cena kurzu 7200,- Kč.

3. 6. – 9. 6. 2018 – Metody uzdravení pomocí čínské jógy Jan-Šeň-Guaň – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Lektor Andrej Bajramov. Cena kurzu 4900,- Kč. Účastníci kurzu v loňském roce byli naprosto nadšeni tímto kurzem, a tak jsme se rozhodli pozvat do Čech znovu lektora MUDr. Andreje Bajramova. A. Bajramov pracuje ve velké nemocnici jako specialista čínské medicíny a byl u svého učitele několikrát v Číně. Čínská jóga Jan-Šeň-Guaň je tajné učení, které se k Evropanům prakticky nedostalo. Cvičí ho speciální jednotky v Číně, dále se některé jeho části učí u policie. Elementy tohoto cvičení se používají také v tradičních nemocnicích, kde léčí čínskou medicínou. Máte výjimečnou možnost setkat se s touto metodou. Díky tomuto cvičení si čínští mistři a bojovníci udržují tělo v perfektním zdravotním stavu. Andrej Bajramov je také známým mistrem bojových umění, blízký přítel a učitel Borise Tichanovského.

9. 6. – 15. 6. 2018 – Kurz zaměřený na obnovu zraku – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 4900,- Kč. Kurz zaměřený na regeneraci zraku patří díky svým stabilním výsledkům zlepšení již několik let mezi ty, o něž je největší zájem a často jeho kapacita nestačí pojmout všechny zájemce. Boris Tichanovský je autorem metody rychlé regenerace zraku. Hlavní osnovu svého systému získal od svého učitele profesora Zolotnického, který žil řadu let v Tibetu. Své znalosti čerpal z tibetské jógy a tibetské medicíny. Během kurzu se můžete reálně zbavit 1 až 2 dioptrií a po skončení kurzu pokračovat v uzdravování dál. Zlepšení dosahují i lidé se šilhavostí, astigmatismem, tupozrakostí, zeleným a šedým zákalem, vadami sítnice a zrakového nervu.

15. 6. – 21. 6. 2018 - Kurz zaměřený na regeneraci páteře a kloubů s výukou lymfodrenážní masáže – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 4900,- Kč. Učit se budeme Zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů. Osvojíme si tibetské protahovací cviky, které slouží ke zlepšení pohyblivosti celého těla a omlazení organismu. Zaměříme se také na léčbu tenisových loktů, karpálních tunelů, plochých nohou, haluxů, artróz kyčelních, kolenních a ramenních kloubů. Budeme probírat automasáž na vyrovnání energie jin a jang „Babičky Alakajevy“, což je masáž, která léčí všechna onemocnění.

23. 6. – 7. 7. 2018 – MOŘE Chorvatsko – Primošten – Kurz zaměřený na thajské ozdravné techniky. Cena 9500,- Kč (zahrnuje ubytování a kurzovné). Na tomto kurzu se naučíme thajské protahovací cviky na regeneraci páteře, kloubů i celého těla, thajskou léčebnou chůzi na uzdravení vnitřních orgánů, plochých nohou a haluxů. Budeme provádět elementy thajské masáže na probuzení energie v těle. Každý den zahájíme cvičením Zázračného komplexu na uzdravení páteře a kloubů. Na tomto kurzu zažijete různé meditace, včetně meditace s gongem, či bubnem při západu slunce.

23. 7. – 29. 7. 2018 – Kurz na obnovu zraku – Sloup v Čechách – RS STAP (program viz. 9. 6. – 15. 6. 2018).  Cena kurzu 4900,- Kč.

29. 7. – 4. 8. 2018 – „Taj-czy cjuaň“ (nesprávný název Tai-či) – Škola dřímajícího tygra – kurz pro začátečníky i pokročilé – Sloup v Čechách - rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 4900,- Kč. Před kurzem bude pořádána akce pro instruktory, viz. podrobné informace o kurzu. Taj-czy cjuaň je cestou k sobě, ke svému zdraví a k otevření svých talentů a schopností. Taj-czy cjuaň je jedním z nejpopulárnějších čínských bojových umění. Taj-czy cjuaň  není pouhé cvičení, ale jedná se o filozofii, energii, dýchání, meditaci a další. Je to životní styl. Mistr Boris Tichanovský je jediný na světě, který Vás naučí komplex 24 forem ve stylu čcheň a léčebnou sestavu lékaře Chua Te „Koule v řece” za jeden týden. Toto vše umí také proto, neboť měl štěstí, že se učil u vynikajícího čínského mistra Tan Czun Mina, který mu předal hlubší podstatu cvičení taj-czy cjuaň. Hlavním úkolem je naučit zájemce ozdravným metodám tohoto komplexu a pomocí taj-czy cjuaň dojít k uzdravení.

4. 8. – 10. 8. 2018 – VNITŘNÍ CESTA TĚLEM s harmonizací a oživením ČAKER – kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře, kloubů, vnitřních orgánů a organismu jako celku – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 4900,- Kč. Můžete se například zbavit těchto problémů: bolest páteře a kloubů, migréna, alergie, ekzém, onemocnění trávicího traktu (žaludek, střeva, zácpa, průjem), záněty močových cest a močového měchýře, poruchy menstruačního cyklu, duševní a emoční nevyrovnanost, poruchy sluchu, narušený hormonální systém a mnoho dalších. Pomocí této metody si můžete také důkladně pročistit játra a ledviny.

11. 8. – 17. 8. 2018 – Všeobecně ozdravný kurz podle posledního odkazu otce medicíny Hippokrata – otce medicíny – Lipenská přehrada, hotel Fontána.  Cena kurzu 7200,- Kč. Všeobecně ozdravný kurz na zlepšení páteře, kloubů a ozdravení celého těla. Mistr Boris Tichanovský vás naučí principy ozdravení, ke kterým došel na konci života samotný veliký otec medicíny Hippokrates. První část fráze velikého Hippokrata: „Správným pohybem  můžeme nahradit jakýkoli lék, ale žádný lék nenahradí pohyb. “ Druhou část této fráze Hippokratovi žáci a kolegové nepřijali a do dnešní doby se jeho celé přikázání skrývá. Proč tomu tak je se dozvíte na kurzu. Na kurzu Vás čeká každodenní tibetská očistná sauna.

22. 8. – 1. 9. 2018 – MOŘE Řecko – město Xylokastro – hotel Miramare – VNITŘNÍ CESTA TĚLEM se specializací na obnovu zraku. Cena: 10900,- Kč (zahrnuje ubytování, snídaně a kurzovné). Na tomto všeobecně ozdravném kurzu budeme cvičit Zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů, různé druhy masáží, cvičení na zlepšení zraku. Boris Tichanovský je autorem metody rychlé regenerace zraku. Kurz zaměřený na regeneraci zraku patří díky svým stabilním výsledkům zlepšení již několik let mezi ty, o něž je největší zájem. Na tomto kurzu vás naučíme cvičení pročišťující játra, ledviny, gynekologické orgány, dále cvičení na zlepšení celého trávicího traktu a další univerzální cvičení na ozdravení celého těla. Tento kurz bude obohacen o různé druhy meditací a masáží.

6. 10. – 7. 10. 2018 – PREMIÉRA NA SLOVENSKU – Kurz pro ženy – Bratislava – Academia universum. Cena kurzu 60 €.

Probereme speciální cvičení pro ženy zaměřené na páteř. Kurz bude obohacen o účinnou masáž a kosmetickou automasáž na vyhlazení vrásek. Na kurzu se zaměříme na problémy s otěhotněním, dále jak přejít do klimakteria bez potíží. Naučíme se bojovat s osteoporózou.  Na kurzu se naučíme komplex Či-kung (správně Ci-gun), nazývající se „Hra se zemí, sluncem, měsícem a mnichem“. Zaměříme se také na gynekologickou automasáž a automasáž proti úniku moči, speciální masáž pro ženy, probereme ženskou psychologii, její klady a nedostatky, aneb jak být moudřejší.

8. 10. – 14. 10. 2018 – Kurz zaměřený na obnovu zraku – Slovensko – Lúčky (program viz. 9. 6. – 15. 6. 2018). Cena kurzovného 120 € (ubytování a zdravou stravu také zajišťujeme - viz. podrobné informace o kurzu). 21. 10. – 27. 10. 2018 – KOMPLETNÍ SYSTÉM VNITŘNÍ CESTA TĚLEM (všechny tři stupně pokročilosti) s transovými meditacemi a každodenní očistnou saunovou kúrou - kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře, kloubů, vnitřních orgánů a organismu jako celku – Sloup v Čechách - rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 4900,- Kč. Na kurzu se naučíte celistvý systém 1, 2 i 3 stupně tajného učení, pomocí kterého je možné uzdravit jakýkoliv orgán nebo část těla. Můžete se například zbavit těchto problémů: onemocnění trávicího traktu (žaludek, střeva, zácpa, průjem), migréna, záněty močových cest a močového měchýře, poruchy menstruačního cyklu, duševní a emoční nevyrovnanost, alergie, poruchy sluchu, narušený hormonální systém a mnoho dalších. Pomocí této metody si můžete také důkladně pročistit játra, ledviny a udržet si své zdraví až do hlubokého stáří.

27. 10. – 2. 11. 2018 – Kurz zaměřený na thajskou masáž – královnu všech masáží – kurz pro začátečníky i pokročilé – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP – kurz vede Boris Tichanovský a Nikolas Christodoulou. Cena kurzu 5800,- Kč. Na kurzu se naučíte tradiční thajskou klášterní masáž celého těla. Kurzem vás provedou učitelé Mistr Boris Tichanovský a Nikolas Christodoulou. Mistr Boris Tichanovský řadu let učí thajskou masáž v Čechách a v Rusku. Díky svým unikátním schopnostem předávání znalostí do podvědomí se mu daří naučit tuto složitou sestavu za týden. Své znalosti vám předá také Nikolas Christodoulou, který se 24 let učí v Thajsku a je instruktorem jedné z nejznámějších tamních škol, kterou vede věhlasný učitel Pichet.

3. 11. – 9. 11. 2018 – Astrální výstup z těla, bezkontaktní masáž Džuny Davitašvili a ochrana před energetickým vampirismem – Karlovy Vary – Bohemia lázně ***. Cena kurzu 7200,- Kč. V první řadě se budeme soustředit na léčebné možnosti astrálních výstupů z těla. Na tomto kurzu vás Boris Tichanovský naučí zcela bezpečnou techniku mimotělního cestování. Kurz čerpá informace o astrálních výstupech především odMichaela Radugy. On sám byl vážně nemocný, trpěl těžkou formou astmatu a alergií. Řadu let užíval silné hormonální léky. Jeho stav se však stále zhoršoval. Poté se začal zabývat astrálními výstupy zaměřenými přímo na uzdravení a zcela se vyléčil. Následně začal šířit tuto techniku do celého světa a nyní má stovky uzdravených pacientů. Džuna Davitašvili byla světoznámá ruská léčitelka, která utvořila originální systém bezkontaktní masáže, pocházející z pradávného asyrského léčitelství. Přátelila se s papežem Janem Pavlem II. a léčila jej. Boris Tichanovský byl jejím výborným žákem, díky tomu máte možnost naučit se tuto metodu, s pomocí které můžete léčit sebe a své blízké.

10. 11. – 11. 11. 2018 – Cesta do hlubin podvědomí - pro zlepšení našeho zdraví a pro naše štěstí budeme sázet semínka programů do našeho vědomí a podvědomí na rozvíjení našich talentů a schopností – Praha. Cena kurzu 1500,- Kč. Starejte se o své tělo a naučte se žít svůj sen. Tradičně pro vás uspořádáme kurz zaměřený na programovací ozdravné metody. Pomůžeme vám zlepšit emoce, rozvinout své schopnosti a talenty. Stanete se zdravějšími, šťastnějšími a pocítíte, že jste děti Boží.

11.11. - 18. 11. 2018 (7 nocí) – Víceúrovňový systém samoléčby a omládnutí lidského organismu LORA Larisy Fotiny – Horní Bradlo – rekreační středisko Oáza srdce. Cena kurzu 7200,- Kč. Kurz odborně vede Larisa Fotina. V tomto kurzu Vás určitě zaujme masáž na vyhlazení vrásek v obličeji, léčení zraku a sluchu, pročištění jater a ledvin, korekce figury, práce s emocemi a nakupenými traumaty, řešení gynekologických a mužských problémů.

Na některých kurzech nám budou hrát vynikající hudebníci Lucie z hory a Miro Balán. Přijďte si je poslechnout.

Podrobné informace o kurzech najdete na internetové adrese www.epam.eu . Máte-li zájem přihlásit se do kurzu nebo chcete zaslat kompletní časový rozpis a katalog výrobků zdarma, volejte nebo pošlete sms zprávu p. Cermanové tel.: 602 141 628, pište na e-mail cermanova@bilyracek.cz nebo na adresu Eva Cermanová, Malešovská 669, Kutná Hora, 284 01

Rozpis kurzů ke stažení ve formátu PDF je zde:

Rozpis kurzu 2018 pdfPři poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte.